rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Особисте життя - це чудове КІНО

«Все наше життя - гра!» Багато людей старшого віку до сих пір пам'ятають цю фразу, і сприймають її з самої цікавою та пізнавальною грою недавнього минулого «ЩО, ДЕ, КОЛИ». Про те, що наше життя - це якась гра, в якій ми дуже часто не помічаємо прекрасні сторони нашої життєвої гри через те, що нами керує такий собі ляльковод: наш розум, я вже розповідав в своєму попередньому пості. А зараз я постараюся донести до вас, що наше особисте життя - це чудове КІНО, в якому ми самі з ЙОГО допомогою являємося сценаристами та режисерами.

Я, з великою часткою впевненості можу сказати, що ми всі любимо дивитися кінофільми. У кожного з нас різні смаки на певний жанр кінематографії. Хтось із нас любить детективи, хтось комедії, а деякі - мелодрами. Але на секундочку уявіть, що сюжет вашої нинішньої життя - це все жанри кіно, возз'єднане в одній кінострічці: життєвий шлях, який ви ще почали до свого народження. Наш розум дав поштовх до того, щоб ми послідовно на своєму шляху робили свій перший пронизливий крик, свій перший незграбний крок, першу частину слова, улюблене всіма мамами світу і, звичайно ж, перше визнання в любові ... Слово «перший», на життєвому шляху кожного з нас, в даному контексті можна згадувати скільки завгодно. Але змогли б Ви, в ПЕРШИЙ раз, без попередження, підготовки та розучування за сценарієм своєї ролі, або так би мовити експромтом, знятися в кінострічці про життя іншого, часом навіть знайомого для вас людини. І причому, поставитися до своєї ролі так, щоб йому згодом все сподобалося при перегляді фільму, який з боку покаже його тернистий життєвий шлях. Я думаю, що у вас це НІКОЛИ красиво не вийде, так як ваш розум в даній ситуації буде змушувати діяти вас на вашу особисту сценарієм, відмінному від його дійсного шляху ...

Не всім дано стати по життю великим сценаристом, режисером і актором в одній особі. Але згадуючи Чарлі Чапліна і Квентіна Тарантіно, які змогли в своїй особі об'єднати багато спеціалізації кінематографії, я з великою часткою впевненості можу сказати, Ви завжди можете зняти фільм про своє життя, якщо зміните свій погляд на навколишній ваш світ ...