rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Морські контейнерні перевезення в Аруба від Марин-Транс

Якщо ви зацікавлені в морських контейнерних перевезеннях в Аруба, вам корисно заздалегідь дізнатися про головні митні правила і положеннях. Прочитавши цю статтю, ви знайдете корисну інформацію про доставку вантажів в країну.

Острів Аруба, розташований в Карибському морі, менш ніж в 30 кілометрах від кордонів Венесуели, належить Нідерландам. Повна довжина острова складає близько 33 кілометрів. Столицею країни є Ораньестад, в якому знаходиться один з головних портів Аруби - порт Ораньестад. Вантажний термінал порту обладнаний контейнерної майданчиком для обробки вантажних контейнерів зі швидкість завантаження від 20 до 30 штук на годину. Крім порту Ораньестад на острові розташовано ще кілька портів, призначених для доставки в країну вантажів Сан-Ніколас і Баркадера.

Якщо ви зацікавлені в переїзді на постійне місце проживання в країні або роботі в країні, вам необхідно буде отримати посвідку на проживання в Дирекції з інтеграції іноземців, політиці і допуск (DIMAS). Для в'їзду в острівна держава вам також знадобиться свій закордонний паспорт.

Митні правила при доставці контейнера з вантажем в Аруба

Здійснюючи міжнародні морські контейнерні перевезення в Аруба при переїзді або повернення в країну після нетривалої відсутності в ній, ви можете безмитно відправити контейнером свої предмети домашнього вжитку і особистого користування. Щоб при доставці контейнера з вантажем отримати право на звільнення від сплати мита, ваші особисті речі та товари для дому повинні бути у використанні вами як мінімум протягом шести місяців до їх доставки в Аруба. Крім цього, вам необхідно буде особисто з'явитися на митницю для процесу митного оформлення контейнерного вантажу.

Якщо ви захочете відправити автомобіль або інший транспортний засіб, ви також можете претендувати на його безмитну доставку. При імпорті автомобіля в Аруба застосовуються ті ж процедури, що і для перевезення предметів домашнього побуту та особистих речей.

Перед відправкою контейнера з вантажем вам будуть потрібні наступні документи:

  • ваш особистий закордонний паспорт;
  • робоча віза або дозвіл на проживання в країні;
  • конкретна документація в залежності від виду вантажу. Наприклад, відправляючи контейнером автомобіль або мотоцикл, вам знадобляться страховий сертифікат і реєстраційні документи на транспортний засіб.

Предмети, заборонені до доставки в Аруба

Відправляючи контейнер з вантажем на Аруба, знайте, що наркотичні речовини та лікарські препарати строго заборонені до імпорту в країну. Крім того, якщо ви зацікавлені в доставці будь-якої зброї, вам заздалегідь необхідно буде отримати ліцензію і спеціальний дозвіл.

Вибираючи перевізника для свого вантажу, пам'ятайте, що тільки досвідчена транспортна компанія допоможе вам правильно орієнтуватися в митних правилах і положеннях конкретної для вас країни. Наша транспортно-експедиторська компанія ТОВ «Марін-Транс» завжди допоможе вам з цим питанням, а також значно спростить доставку вашого вантажу в Арубу або інший міжнародний пункт доставки.

Автор: ТОВ «Марін-Транс» (https://marine-trans.com.ua/) - морські контейнерні перевезення з Аруба в Україні.