rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 25 Мая 2019

Магніти для зварювання: просто, зручно, універсально

Зварювання металевих конструкцій – надійний і широко використовуваний метод в будівництві, машинобудуванні, дорожніх і інших роботах. Фактично скрізь, де є метал – найпопулярнішим способом його з'єднання з металевими ж деталями буде зварювання. Це і зрозуміло, оскільки такий спосіб

  • продуктивний;
  • надійний;
  • довговічний.

Але часто металоконструкції мають досить складну форму, і при їх вазі попередня збірка і закріплення у потрібному положенні – складне завдання. А, враховуючи, що зварювання з'єднує деталі разом, як ми з'ясували – назавжди, помилка в позиціонуванні з'єднуваних деталей – чревата наслідками аж до приведення їх у непридатність.

Складні зажимно-позиціонують конструкції:

  • не універсальні;
  • робота з ними трудомістка – підготовчі роботи співставні за часом, а то й довше, ніж власне зварювальні роботи;
  • громіздкі.

Таким чином, якщо зварювальні роботи застосовуються в серійному виробництві – де, дійсно, можна один раз встановити кріплення в одному положенні, і потім використовувати, змінюючи тільки деталі – а в ремонтних роботах, або при мінливих сполучуваних деталях, то така установка вимагає значних трудовитрат.

Магніти для зварювання – логічне рішення

Сталь схильна до впливу магнітного поля. Тобто, якщо використовувати досить потужний магніт, можна міцно зафіксувати сталеву конструкцію у потрібному положенні.

Наступний крок – створити програму, яка б була

  • універсальна у виборі позицій фіксації металоконструкцій;
  • володіла б потужним магнітним полем для фіксації важких деталей;
  • транспортабельна і зручна для застосування, у тому числі в поодинці;
  • досить дешева, тому що це все-таки оснащення, тобто, допоміжне обладнання.

Рішення дуже просте в плані ідеї: це так звані зварювальні магніти або магніти для зварювання: прості за формою конструкції, оснащені магнітами (як постійними, так і що включаються та виключаються). Вимикає магніти дозволяють спростити процес встановлення і розбирання просто, зварнику потрібно прикладати зусилля для «відриву» зварювального магніту від зварюваної конструкції (а при потужних магнітах це досить складно) – досить просто вимкнути оснащення.

В основному використовуються магніти для зварювання з простим набором найбільш часто використовуваних кутів: прямий, 45 градусів, 30 і 60. Комбінуючи такі магніти – можна скласти практично будь-яку конструкцію.