rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Міні дитячий садок при єврейському центру

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина відвідувала не просто «розвивалки», а заняття, які побудовані на основі кращих виховних і освітніх методик, що забезпечують гармонійний інтелектуальний, фізичний і емоційний розвиток. Тоді Вам безсумнівно підійде міні сад.

Перебування дитини в групі міні дитячого садка, допоможе Вашому малюкові з легкістю і в невимушеній обстановці отримати знання для школи, в тому числі сформує найбільш важливі навички, такі як вміння самостійно приймати рішення, взаємодіяти з оточуючими, здійснювати вибір і доводити почате до кінця.

Міні сад працює з 9:00 до 18:00 щодня, окрім вихідних. Також у нас можливий вільний графік відвідування дитячого садка. У Вас є унікальна можливість приводити дитину як на півдня (з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00), але і на цілий день. Тільки наш міні-сад надає можливість переконатися, що саме у нас Вашій дитині буде добре. Тому Ви можете придбати едиразовое відвідування програми.

Хороший міні дитячий садок – це те місце, звідки дітки не хочуть повертатися додому і куди щоранку з величезною радістю поспішають до улюблених няням і вихователям. Ось саме так відбувається у нас. Всі наші співробітники отримують величезне задоволення і море позитивних емоцій від спілкування, часу і занять, проведених з дітьми. Адже, як кажуть, чого тільки не зробиш задля усмішки дитини. Щасливі і захоплені діти розвиваються і вчаться набагато швидше, що в подальшому позитивно позначається на успішності в навчанні та успіху у дорослому житті.

Виховання в дитячому віці формує фундамент поведінки і звичок Вашої дитини. Тому підходити до вибору дитячого садка дуже ретельно. На заняттях в нашому міні-садку ми застосовуємо реджіо-підхід, за допомогою якого діти пізнає навколишній їх світ природно-науковим творчим шляхом.

Міні-сад єврейського центру пропонує безліч напрямків для всебічного розвитку дитини:

  • розвиток логіки;
  • читання;
  • вивчення англійської мови;
  • робота і вивчення гончарства;
  • вивчення івриту;
  • курси живопису;
  • музика;
  • ритмопластика;
  • лист;
  • шахи.

Всі наші вихователі дуже хороші фахівці з величезним бажанням і досвідом роботи з дітками різного віку.

Наша сім'я в єврейській організації відзначає свята разом, особливо - Шаббат. Ми відвідуємо сімейні табори, де проводимо час з користю, багато виступаємо і вчимося радіти життю і бути щасливими. Можна з повною впевненістю сказати, що дитячий садок – найкраще місце для навчання і розвитку Вашої дитини.