rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 15 Июля 2019

Гарячі тури в Болгарію з Києва

Балкани приваблюють багатьох туристів вже не перший десяток років. Особливе місце займає в серцях наших співвітчизників Болгарія. Ця країна схожа нам не тільки мовою, але й дуже схожа за менталітетом і культурним особливостям. Комфортні піщані і галькові пляжі, ситна і дуже смачна кухня, прекрасні природні рекреації, стародавні архітектурні пам'ятники і широко розгалужена санаторно-оздоровча база - ось не повний перелік переваг, за якими відпочинок Болгарія - Київ, зарекомендував себе як один з найкращих маршрутів для туризму в будь-який час року.

Як показує практика, гарячі тури в Болгарію з Києва ціни досить невисокі. Додатковим фактором бути географічна близькість з нашою країною. Замовляючи автобусний тур, ви можете заощадити ще більше коштів, які вам знадобляться для харчування в місцевих тавернах-механі, а також для відвідування цікавих природних і культурних пам'яток. Орієнтуватися на гарячі тури в Болгарію виліт з Києва бажано лише в зимовий період, коли дороги через негоду можуть стати важко прохідними для наземного транспорту.

Для гірськолижних курортів Болгарії існує один загальний нюанс, до якого краще бути заздалегідь готовим. Багато тамтешніх готелі економлять на опаленні, тому слід запастися теплими спальними речами. Але є і бонус - міні-кухні в номері, які допомагають суттєво зекономити на харчуванні. Екскурсійні тури в Болгарію з Києва найбільш цікаві такими пам'ятками, як «Диявольське гирло», усипальницею Мадурський вершник, стародавньою фортецею Белоградчик, природним дивом мелнишко піраміди.

Незважаючи на свої невеликі розміри, друга батьківщина болгар, примітна багатим географічним різноманітністю. Взимку, тут можна безпечно спробувати себе в лижному спорті. Такі курорти, як Банско, Пампорово, Боровець відкриті для гостей з листопада по березень. Тутешні гори не надто високі (в середньому 1.5 км) і відмінно підходять для комфортного гірськолижного відпочинку новачкам, а також сім'ям з дітьми. А з травня по серпень в Болгарії і зовсім роздолля. Якщо хочете зловити гарячі тури в Болгарію з Києва на літній період, тоді орієнтуйтеся на початок осені або перші числа червня, а ще краще забронюйте тур за пів року до відпустки, і тоді точно заощадите кошти, заодно і переживати про терміни не будете.