rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

В ПОЛІТИКУ РВУТЬСЯ І ВІД ПОЛІТИКИ БІЖАТЬ.

Політика вабить і відштовхує, облагороджує і розбещує. Політику вважають заняттям, гідним обраних, долею сильних і одночасно - "великий брудом", аморальним заняттям, займаючись яким доводиться йти в обнімку зі злочинністю. Політика дає людині можливість збагачення і самореалізації, здійснення найсокровенніших ідей і грандіозних задумів... і вона ж кидає в безодню ганьби і не тільки не захищає від тюрми і від суми, але часто призводить до них, а то й зовсім на плаху. Згадаймо у зв'язку з цим героїв, вони ж жертви, Французької революції 1789 р. Марата, Робесп'єра... Жовтневої революції в Росії 1917 р. Троцького, Бухаріна., розстріляного бунтівниками в 1974 р. президента Чилі Альєнде... загиблого за свободу Чечні Президента цієї республіки генерала Дудаєва...

Що ж таке політика? Яке місце в житті людини вона займає, з чого складається і чого служить? Чи можуть люди обійтися без неї? Що це за ідол, якому не можна не служити і від якого стільки напасті? Хто і для чого вивчає політику? Який її коло проблем, категоріальний апарат, методологія і в чому полягає її своєрідність, порівняно з іншими науками, що вивчають людину і суспільство? Нарешті, що може політологія, у стані чи вона розплутати клубки людських пристрастей, допомогти осмислити їх і підказати людям, як жити? Адже за оцінкою Артура Шопенгауера, яку він дав більше півтора століть назад, життя людей в суспільстві сповнена потреби, страху, горя і страждань. Їх відносини в суспільстві відзначені здебільшого неправдою, крайньої несправедливістю, жорстокістю. Вони знову і знову повторюють помилки минулих поколінь і відверто ігнорують норми моралі. І ні вдосконалень, ні кінця цьому не видно...

В змозі наука про політику допомогти людям краще влаштувати своє суспільство? Щоб було більше свободи, забезпеченими права, був гарантований достаток і можливість насолоди мистецтвом, літературою, природою і самим життям, щоб не лилися моря сліз і ріки крові. І не повторювалися помилки попередніх поколінь.

Так хотілося б ствердно відповісти на дане питання. Але не будемо ідеалізувати людський рід. Політики часто надходять за принципом навпаки того, що прописано в книгах. І все ж знання політології окультурюють наше життя. Ми вам покажемо і доведемо це в своїх лекціях. Навчимо вас розуміти цю складну науку, розбиратися в політичних колізіях і правильно діяти, приймати свідомі рішення на виборах і референдумі, дамо “ключі" до розкриття таємниць великої політики і складних систем людських взаємин, навчимо, як перемагати в політичній боротьбі.