rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 24 Апреля 2019

Унікальні мийки з мармуру

Унікальні мийки з мармуру

Кухонні гарнітури зазнали значних змін з точки зору дизайну, матеріалів виготовлення (від натурального дерева до полімерів), комплектації (технічні новинки). Мийні покриття випускалися, в основному з металу. Але сучасні вимоги якості, практичності і витонченості дали про себе знати. Тепер мийки з мармуру мають не тільки свій унікальний дизайн, але і відрізняються функціональністю.

Особливості

Той факт, що мийні покриття з мармуру завойовують все більшу кількість ринку, не повинно дивувати. Щасливі володарі цього виду продукції від Santik оцінили по достоїнству чудові характеристики і нові технології для кардинального поліпшення побуту. Крім того, можна з упевненістю стверджувати, що цей вид сантехніки незабаром витіснить буденні металеві раковини. Причини полягають в характеристиках цієї сантехніки:

  • використовується комплекс компонентів з міцної мінеральною основою;
  • мають художній вигляд зі зручними пропорціями;
  • високі експлуатаційні характеристики;
  • можливість підбору палітри кольорів.

Найбільше навантаження на кухні відчуває обробна дошка і мийне покриття. По-перше, в раковині не тільки миється, але і складається велику кількість посуду. Тому Santiк подбав про максимальної твердості і монолітності становить сировини, що припало до смаку багатьом покупцям. Основним матеріалом є мармур натурального походження (80%), решта припадає на полімери і покриття від зовнішніх впливів.

Раніше були поширені мийки невеликого розміру квадратної форми. Тепер же багато моделей дизайнерів фірми радують найвибагливіші смаки. В асортименті є практично всі основні геометричні фігури. Крім цього, враховані глибина і розміри, в залежності від параметрів тумби і зручності експлуатації. Зовнішній вид розроблений провідними фахівцями в поєднанні з модними тенденціями кухонного обладнання.

Технологи Santiк приготували ще один приємний сюрприз користувачам своєї продукції: впровадили іони срібла до складу захисної плівки. Знищується будь-яка інфекція і бруд на поверхні без допомоги антибактеріальних засобів, що суттєво допомагає заощадити споживання води.

Незвичайні рішення колірної гами надихнули виробника на зміну традиційної палітри. Крім всім відомого білого і сірого кольору, домогосподарок порадують бежеві, коричневі, персикові, чорні тони. Це дозволяє більш вишукано оформити інтер'єр кухні. До того ж, міцність і прекрасний зовнішній вигляд мармуру займає лідируючи положення на світовому ринку по виробництву сантехнічної продукції. Цей факт варто врахувати.