rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 12 Декабря 2018

Робота в Західній та Південній Азії

Західна і Південна Азія простяглася на 5000 км від Середземного моря до Бенгальської затоки. Вона включає країни Середнього Сходу — наприклад, Саудівської Аравії — і південні держави: Пакистан, Афганістан, Індію та Бангладеш. Острів Шрі-Ланка та гірські країни Бутан та Непал також знаходяться на цій території. Ландшафт дуже різноманітний — від посушливих пустель до найвищих у світі гір Гімалаїв.

Основні відомості:

  • Площа: 11 450 000 км2;
  • Населення: близько 1 330 млн. осіб;
  • найдовша річка: Ганг (4667 км);
  • Найвища точка: гора Еверест (8848 м);
  • Найбільша країна: Індія (3 287 590 км2);
  • найменша країна: Мальдіви (298 км2).

Ландшафт

У Західній та Південній Азії зустрічаються високі гори, широкі рівнини, пустелі і вологі тропічні ліси.

Гори панують на території від Туреччини до Афганістану, а посушливі трав'янисті рівнини, порослі рідким чагарником, простяглися від Пакистану до Сирії. Пустелі покривають більшу частину Саудівської Аравії та прилеглих до неї областей.

Клімат

В гористій північній частині Середнього Сходу буває спекотне літо і зима морозна. У більш південних країнах тепло круглий рік.

В Індії та Бангладеш фермери, вирощуючи врожай, покладаються на мусони. Сезон мусонів — це час року з червня по вересень, коли випадають рясні дощі.

Народи

На цій території проживають різні народи і у кожного народу своя культура.

На Середньому Сході багато народи сповідують мусульманство. Вони моляться кожен день, звернувшись обличчям у бік священного міста Мекка - центру цієї релігії. Жителі Індії переважно індуїсти. Вони шанують кількох богів, головний з яких — Брахма. Деякі дотримуються сикхізму — ці індійці живуть в основному в Пенджабі.

Економіка

У країн, розташованих навколо Перської затоки, багаті запаси нафти, і їх економіка ґрунтується на її продаж по всьому світу.

В районах Південної Азії добре ростуть багато сільськогосподарські культури — пшениця, рис, бавовна та просо. Індія і Шрі-Ланка входять в число найбільш великих виробників чаю Основні галузі народного господарства сільське господарство, текстильна, нафтова і гірничодобувна промисловість.