rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Вторник, 18 Декабря 2018

Робота в Африці

Африка — другий за величиною континент світу. Він розташований всього о 13 км на південь від Європи і відділяється від неї Гібралтарською протокою. Вузька смужка суші — її називають Суецьким перешийком — відокремлює Африку від Азії.Населення цього континенту проживає більш ніж в 50 країнах.Більша частина Африки ненаселена з-за важкого клімату і важкопрохідних земель.Тут є гори, вологі тропічні ліси, пустелі і трав'янисті рівнини — їх називають саванами.

Основні відомості:

Площа: 30 262 км 0002;

Населення: 670 млн. чоловік;

Найбільша країна: Судан;

найменша країна: Республіка Сейшельські Острови;

найвища гора: Кіліманджаро (5895 м);

найдовша річка: Ніл (6670 км).

Ландшафт

Велика частина території Африки — високе плато. Навколо цієї плоскої височини розташовуються вузькі прибережні долини. Найвищі гори знаходяться на сході континенту. Північну частину Африки займає пустеля Сахара. Це найбільша пустеля у світі, рівна за площею США. Деякі її частини покриті пісками, хоча в основному це кам'янисті, мляві пустки. В центрі Африки розташовуються непрохідні вологі тропічні ліси, на півдні — савани і пустелі. Ніл — найдовша річка у світі. Вона тече на північ і впадає в Середземне море.

Тваринний світ

В Африці він дуже багатий. На рівнинах саван мешкає безліч великих ссавців. Деякі види африканських тварин знаходяться під загрозою вимирання. Щоб врятувати їх, величезні простори перетворені на заповідники і національні парки, де полювання заборонене.

Клімат

Там, де Африку перетинає екватор, стоїть спека с. щоденними дощами. Тут ростуть вологі тропічні ліси.

Народи

На півночі Африки багато народів розмовляють арабською мовою і сповідують іслам. У джунглях Конго і Заїру живуть пігмеї.У Південній Африці чорношкірі становлять дві третини населення. Багато років вони були безправні, тепер, в новій, демократичній республіці, у них є виборче право.

Економіка

Основне заняття багатьох жителів Африки — сільське господарство. Вони обробляють землю, вирощуючи, наприклад, боби какао, з яких роблять шоколад або арахіс.Основна галузь промисловості — гірничодобувна. Африка багата на корисні копалини. Тут видобувається золото, срібло, олово і мідь, а також великі запаси нафти і природного газу.