rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Політологія в системі суспільних наук, частина 4.

Особливу ідеологічну та культурологічну функцію виконують керівники виробництв, організацій і установ. Директор, начальник цеху, майстер дільниці, головний лікар і керівник групи, капітан корабля і начальник порту - це особи, від рівня інтелігентності і компетентності яких залежить морально-психологічний клімат великих і малих колективів, по суті, всіх громадян країни. Правильно керувати особливо великими колективами, що нагадують свого роду міні-держава, можна лише на основі наукових знань, у тому числі знань політології.

І нарешті, на мікрорівні політика приходить в дім кожного громадянина у вигляді дільничного міліціонера, зустрічається йому на дорозі у формі даішника, проявляється в контактах з жилуправлением, міліцією і райвиконкомом. Під час виборів і агітації політичних партій, відстоювання своїх прав і свобод та звернення до суду, участі в мітингу або страйку - громадяни, різною мірою обізнані в політичній теорії, ведуть себе по-різному: одні "літають на мітлі" - натискають на голосові зв'язки, сцепляющій зуби, б'ють кулаком і шукають залізний прут, а ще краще автомат Калашникова. Інші надходять у відповідності з Конституцією і законом. Виграють ж другі і суспільство в цілому. Останнє і забезпечує єдність правил поведінки людини в суспільстві, сприяє розумінню людиною своєї ролі громадянина - прав, свобод і обов'язків у кінцевому рахунку політичний лад і стабільність держави і громадянського суспільства.

Звичайно, ми кілька спрощуємо схему і навмисне ідеалізуємо роль політології в суспільстві і світі. Можна, погодившись зі скептиками, сказати й інакше: політологія, як і економічна теорія, право, соціальна психологія і педагогіка... далеко не завжди здатна приборкати наш жорстокий світ і зіграти в ньому роль позитивного фактора. Однак без них життя уподібнилася б вселенського хаосу. Розгул насильства, втрата гуманістичних ідеалів призвели б людську цивілізацію до самознищення. Чи Не це мав на увазі в 1941 р. видатний російський і американський філософ і політолог Питирим Сорокін, коли писав про ймовірність заходу нашої цивілізації? “Ми живемо, мислимо, діємо в кінці сяючого почуттєвого дня, що тривав шість століть. Промені сонця усе ще висвітлюють велич минаючої епохи. Але світло повільно згасає, і в сгущающейся пітьмі нам все важче розрізняти це велич і шукати надійні орієнтири в сутінках, що настали Ніч цієї перехідної епохи починає опускатися на нас, з її кошмарами, страшними тінями, несамовитими жахами. За її межами, однак, помітний світанок нової великої ідеаціональной культури, вітаючої нове покоління - людей майбутнього". Хочеться вірити в те, що ми не потрапимо в соціальний тупик, а знання політичної теорії "людьми майбутнього" облагородять всіх нас, зроблять наших політиків компетентніше, управління - ефективним, а життя - достойного українського народу