rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Політологія в системі суспільних наук, частина 3.

У будь-якій науці, як і в політології, можна виділити три рівня:

  1. макрорівень;
  2. середній рівень;
  3. мікрорівень.

А якщо, не будучи фахівцем, не можна варити ні пиво, ні сталь, то тим більше злочинно братися за управління суспільними справами, не знаючи, як це правильно і розумно робиться. Політологія підказує найбільш ефективні шляхи досягнення практичних цілей при прийнятті державних рішень, виступає теоретичним фундаментом для правильних розрахунків в політиці, економіці, соціальній сфері, при виявленні співвідношення об'єктивних умов і суб'єктивних чинників, а отже, вибору правильних варіантів і обґрунтування правильних прогнозів. Знання істоти сучасних політичних доктрин, суті парламентаризму і президентської форми правління, мажоритарної і представницької виборчої системи, способів запобігання соціальних хвилювань, розв'язання конфліктів та засобів запобігання концентрації влади в одному центрі, одному політичному інституті, одних руках, співвідношення основних соціальних груп у суспільстві, правил поведінки парламентарія з іншими фракціями, опозицією, представниками інших гілок влади, способів вирішення національного питання і принципів правильної національної політики, концепції своєї держави в галузі міжнародних відносин і багато чого іншого. Тільки наявність такого масиву політологічних знань дає можливість президенту і прем'єр-міністру, голові верховного і конституційного суду, генеральному прокурору і голові Нацбанку, пересічному працівникові міністерства і відомства на загальнодержавному або муніципальному рівні, народному депутату приймати правильні рішення, поводитися грамотно і ефективно управляти.

Але звідки беруться майбутні політики і чиновники? Вони сидять сьогодні з Вами на студентській лаві. Так що, від якості вузівської освіти, зокрема, стану викладання політології, залежить підготовка професіоналів у галузі державного управління. В одному випадку вища школа випускає майбутнього президента, що володіє університетськими знаннями в галузі права, політології та міжнародних відносин, а в іншому - кандидата на ту ж посаду, що знає будівельне справа або механіку з математикою.

Фахівець з вищою освітою виконує в суспільстві дві основні ролі - професійну у якості льотчика, агронома... і соціальну як володар сучасних знань і носій культури. Інтелігенція - це свого роду мозок нації, її культурний стрижень. Від неї відходять промені не тільки професійних, але і загальних знань про світ, суспільство і людину. Тому культурний профіль нації вгадується за її інженерної думки, рівнем медицини та освіти, талантам в літературі і мистецтві. Саме через фахівців вища освіта і вузівська наука вирішальним чином впливають на політичну культуру народу - внаслідок чого різні народи абсолютно добровільно обирають в свої правителі діаметрально протилежних людей, від демократів до диктаторів.