rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Політологія – наука про політику, частина 3.

До початку XX ст. в політичній теорії отримали детальне обґрунтування ідеї про республіку і право націй на повалення тираній, вчення про політичних режимах, ефективності змішаного правління - поєднання монархічних, аристократичних і демократичних форм, доцільності поділу влади на законодавчу, виконавчу і судову. Вийшли з друку дослідження про громадянському суспільстві, політичних партіях, права людини, парламентаризм і президентської форми правління, двопалатний парламент і законодавчих процедурах, доведена ефективність формування органів влади шляхом вільних виборів. У складній системі міжнаціональних відносин знайдені способи їх мирного співіснування в межах єдиної держави - унітарної або федеративної форми національно-державного устрою.

Так що, якщо комусь здається, що нинішня раціонально організована система влади з усіма її демократичними атрибутами виникла сама собою, як трава влітку, - то це не так. Така система не могла сформуватися без накопичення політологічних знань і засвоєння їх народами і королями. Звичайно, не можна однозначно відповісти на питання, що з'явилося раніше - теорія політики або практика демократії, яйце чи курка? У суспільному житті це, найімовірніше, були паралельні процеси з періодичними опережениями науки, забегавшей вперед на підставі аналізу існуючих тенденцій і дає людям розумні рекомендації Соціальні замовлення отримувала і наука, якщо товариство було вагітна новим, і потрібно було осмислення політичної практики та наукове обґрунтування оптимальних і конструктивних варіантів. У будь-якому випадку при всій своїй легковажності освячувалась влада політичної наукою і поступово ставала відносно керованої, справедливої і гуманної.

Вперше офіційний статус політологія як наука отримала в середині XIX ст. у США, коли в 1857 р. Френсіс Лейбер почав читати в Колумбійському університеті курс лекцій з політичної філософії, теорії держави та політичної етики. Слідом за ним в 1880 р. у цьому ж університеті Джон Берджесс відкрив вищу школу політичної науки і видав книгу "Політична наука і порівняльне конструктивне право" (1890). У 1871 р. Вільна школа політичних наук, організована Е. Бутли, виникає у Франції. Видається безліч книжок, в назві яких прямо згадується політична наука: П. Жане "Історія політичної науки в її зв'язку з мораллю" (1851), Е. де Парье "Принципи політичної науки" (1870), Е. Шеврьера "Елементи політичної науки" (1871), Е Колу "Філософія політичної науки" (1877), А. Мішле "Політична доктрина демократії" (1901), п'ятитомник Б. Н.Чичеріна "Історія політичних вчень" (1877), італійця Р. Моски "Основи політичної науки" (1896), англійця Ф. Поллака "Історія науки про політику" (1890), американця Р. Сили "Введення в політичну науку" (1896).

У вузах США, Франції, Англії державними актами вводяться системи підготовки наукових кадрів і спеціалістів у галузі політичної науки, організовуються ради по захисту дисертацій, видаються політичні журнали. У 1903 р. засновується Американська асоціація політичних наук, що поклала початок створенню подібних асоціацій у країнах Західної Європи.

У сучасній Україні існує низка політологічних шкіл і центрів: у Львові під керівництвом професора О. І Семківа, в Києві - професорів В. Р. Антоненко, в. І. Полуреза, Ф. М. Кирилюка, В. А. Ребкало, В. С. Дзюбко, Д. І. Видріна; у Харкові - професора НІ.Сазонова, в Донецьку - професора А. П. Розкішного, у Дніпропетровську - професора А. К. Маркова, в Одесі - професорів Л. В. Кормич, Д. С. Шелеста, А. В. Місуно та інших. Видаються політологічні наукові журнали - "Розбудова держави", "Політична думка", "Політика і час", "Віче", "Державність", "Сучасність", "Політологічні читання", "Перспективи". Політологія введена в учбовий курс усіх внз країни. Політологи мають власні професійні об'єднання - Українську асоціацію політологів, очолюваної професором Ст. Д. Бабкіним та Українську Академію політичних наук, президентом якої є Н.І.Михальченко.