rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Політологія – наука про політику, частина 2.

Значна частина творчості Платона і Аристотеля про ідеальну і сталий державному устрої, зокрема, роботи "Держава", "Закони", "Політик" і "Політика" - є власне політологією. Цих універсальних вчених, які філософськи осмислювали світ, суспільство, держава і людини в ньому, - традиційно відносять до філософів. І це вірно. Як вірно і те, що значна частина їх навчання об'єктивно є частиною і фундаментом сформувалася через майже XX століть самостійної науки про політику. Італієць Нікколо Макіавеллі, англійці Томас Гоббс і Джон Локк, французи Жан-Жак Руссо і Монтеск'є - при всьому тому, що були істориками і визнаними філософами, - насправді займалися теоретичним (філософським) осмисленням політики: технології завоювання влади, раціонального державного устрою з його принципами політичного плюралізму і поділу влади, питань демократії, суспільного ладу, революції та еволюції. На їх плечах виріс видатний політик в. І. Ленін, який розробив теорію повалення 300-річного самодержавства в Росії, який зламав царський лад і встановив диктатуру пролетаріату. Основний внесок у сучасну політологію внесли італієць Гаетано Моска (1858-1941), німці Макс Вебер (1864-1920) і Роберт Міхельс (1876-1936), француз Моріс Дюверже (1917 р.), російська-американський філософ і політолог Питирим Сорокін (1889-1968), американський соціолог і політолог Ханна Арендт (1902-1975), американський політолог Самюель Хантінгтон та багато інших.

Безсумнівно, плеяда політологів була б неповною, якби в ній вітчизняних політичних і релігійних діячів, істориків, філософів, правників, письменників, які внесли значний вклад в розвиток російської, радянської та української науки і політики. Це - митрополит Київської Русі Іларіон, Данило Галицький, Юрій Дрогобич, Станіслав Оріховський-Роксолан, Іван Вишенський, Пилип Орлик, відомі юристи XIX ст. Н.І.Пилянкевич, Е. Н.Трубецькой, в. І. Бошко (Київський ун-т), К. А. Кузнєцов (Одеський ун-т), К. Ярош, і А. Фатєєв (Харківський ун-т). Розвитку української політичної думки сприяли послідовні прихильники національної ідеї - Ст. Вініченко, М Грушевський, Д. Донцов, М. Драгоманов, К. Костомаров, К. Левицький, В. Липинський, С. Подолинський, В. Потульницький, М. Хвилеванный і багато інших. Їх творчість не могла не зазнати впливу не тільки з боку західно-європейської політичної думки, але і російської - в особі першого російського професора-юриста С. Е. Десницкого, борця з кріпацтвом і абсолютизмом А Н.Радищева, державного діяча М. М. Сперанського, декабриста Пестеля П. І, юриста, історика В. С. Соловйова, філософа Н А. Бердяєва, видатного вченого В. Р. Плеханова.