rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Політологія – наука про політику, частина 1.

Поняття "політика" ми визначили в першому питанні, а "логос" в перекладі з латинського означає "наука". Якщо давати більш повне визначення політології, то це - наука про принципи і закони функціонування політичної системи суспільства і політичних відносинах. Вона вивчає процес становлення громадянського суспільства та його взаємодія з державою, пов'язані з ними виборчі системи, політична свідомість та громадську думку, а також політичні принципи і закони міжнародного життя та цивілізації в цілому.

Політологія - молода наука. Цілі тисячоліття вона розвивалася в рамках історії та філософії. Для історії обществоведческой думки "Вибрані біографії" Плутарха та "Афінська політія" Арістотеля - назавжди залишаться історичними творами. Однак, якщо висловлюватись сучасною мовою, то це - історія політології. Стало бути, автори цих робіт - по суті, політологи. Як і пізніші - Льюїс Морган з роботою "Стародавнє суспільство, або Дослідження ліній людського прогресу через варварство до цивілізації", Освальд Шпенглер зі своїм "Занепадом Європи", Карл Ясперс зі "Змістом і призначенням історії" і багато хто інші, для перерахування імен яких знадобилися б сотні сторінок.

"Мати всіх наук" - філософія століттями розвивала не тільки власне філософські проблеми, але й проблеми логіки, етики та естетики, релігії, багатьох інших суміжних наук, в тому числі, політології. Наукових знань про світ було небагато, всі вони вміщалися в рамках "любові до мудрості" і на перших порах ототожнювалися з нею. Лише по мірі зростання масиву цих знань і заповнення в ньому цілих ешелонів спеціальних знанні про суспільство - від філософії відокремлювалися окремі науки. Щоправда, сталося це пізніше. Спочатку ж філософія була всім: математикою і технікою, теорією, що розкриває сенс життя, і наукою про мораль і політику. На межі філософії і політології займалися наукою грек Платон, німці Георг Гегель, Іммануїл Кант і Артур Шопенгауер, англієць Альфред Вайтхад і француз Жан-Поль Сартр, іспанець Хосе Ортега-і-Гассет і данець Серен К'єркегор, французький та американський філософ Герберт Маркузе.

Політологією захоплювалася і досить солідна за віком економічна теорія з її класиками Адамом Смітом, Давидом Рікардо, Карлом Марксом, Фрідріхом Енгельсом, Джоном Кейнсом, Вільфредо Парето, а також молода соціологія в особі таких стовпів, як Огюст Конт, Раймон Арон, Даніел Белл, Еміль Дюркгейм, Сейсмур Липсет, Толкотт Парсонс, Жорж Сорель та інші, які утворили в соціології цілий напрямок - "політичну соціологію". Виділилася з часів Стародавнього Риму в самостійну науку - теорія держави і права тривалий час вважала проблематику політології власним змістом. Її класики від Полібія і Гая до голландського правознавця Гуго Гроція, від англійців Иеремея Бентама і Джона Фортескью до німця Карла Шмітта, сотні інших вчених також внесли ґрунтовний внесок у політичну теорію.