rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Політика - це завжди чийсь інтерес

Змінився начальник цеху або декан, з ліберального типу на авторитарний і вимоги стали вище, відносини людей - напруженіше, жорсткіше, а ступінь конфліктності глибше. У фаворі - інші люди, нитки людських відносин потягнулися в інші центри, змінилися смаки і пріоритети. Згадувати старе стало непристойним, надавати прилюдні знаки уваги попереднього керівництва - небезпечним для кар'єри. Одним словом, змінилася політика, тобто імпульси, що йдуть зверху.

Але одночасно змінилося і поведінку людей. У своїх типових проявах воно стало відповідати волі іншого офіційного лідера. Отже, політика - це відповідність поведінки суспільних груп певного інтересу, вольова заданість їх життєдіяльності.

Ще виразніше проявляються в політиці інтереси великих суспільних груп - водіїв Франції, вимагали під час страйків у 1996 р. збереження соціальних пільг, шахтарів Великобританії, які виступали проти політики Маргарет Тетчер у зв'язку з закриттям нерентабельних шахт, енергетиків України, які заявили свій протест з приводу багатомісячної невиплати їм заробітної плати і домоглися її підвищення. Це була велика політика, пов'язана з безпекою держави, переглядом податкової політики і благополуччям інших верств населення, інтереси яких прямо порушували вимоги страйкуючих. Отже, політику можна розглядати ще і як цілеспрямовану діяльність по досягненню групових цілей.

В політиці можуть проявитися і загальнонаціональні інтереси. Наприклад, у зв'язку з суперечкою двох держав з приводу володіння якою-небудь територією, приміром Фолклендскими островами або Кримським півостровом. В політиці можуть концентруватися і інтереси групи держав - чи то НАТО, чи східних "молодих тигрів".

Політика може стати полем зіткнення інтересів націй - як це було в 1993-1996 рр. між сербами і хорватами, а ще раніше - між вірменами і азербайджанцями в Нагірному Карабасі і навколо нього.

Оскільки політика - це не тільки конфлікт, але і способи його дозволу, то політику можна виразити також через процес прийняття рішення, яке зачіпає інтереси учасників конфлікту. Рішення про мир між сторонами билася Боснії і Герцеговини, безсумнівно, було політичним. Таким воно було і в зв'язку з підписанням у 1997 р. миру між Ічкерією і Москвою.

При всій справедливості тверджень, в яких політика розглядається як похідної від великих мас людей, політичними можуть бути і вчинки окремих людей і їх невеликих груп. Так, акт самоспалення чеського студента у зв'язку з окупацією Чехословаччини Радянською Армією в 1968 р., голодування протесту північноірландців - членів ІРА проти політики Лондона, терор ісламістів в Алжирі, - безумовно, є політичними, бо вплетені в тканину політичних відносин.

Політикою виступає і діяльність еліт, фракцій у парламенті, лобістів та інших впливових груп, чия професійна діяльність відбувається в політичній сфері.

До політики треба віднести також діяльність політичних партій, їх членів і лідерів, партійного апарату, оскільки все, що вони роблять, в кінцевому рахунку має політичний сенс: відображає інтереси мас, партійних лідерів та інших зацікавлених груп і здійснюється у взаємодії з іншими політичними інститутами саме в політичній сфері. Звичайно, таке явище, як політика, можна розглядати і з інших сторін, не власне політичних. З психологічних позицій - вона може бути визначена як зіткнення характерів, честолюбства і амбіцій, а з економічних - як концентрований вираз економіки. І дійсно. Політика немислима без претензій, пристрасного потягу до командування людьми. І перемагає при цьому гнучкий характер, тверда воля. Велику політику роблять великі гроші, капітал, багаті, клас, в руках якого знаходяться життєво важливі важелі управління виробництвом, а значить, і життєзабезпечення всього суспільства. При капіталізмі - це великі власники, при соціалізмі - бюрократичний апарат, в перехідний період - нувориші, в усталеному тип змішаної і соціально-орієнтованої економіки - власники, держава, в кінцевому рахунку - економічно і політично активне населення.