rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Політика - це певний світогляд.

Це теж правильно, такі психологічні та економічні підходи також відображають суть справи, тим більше, що в якихось випадках названі фактори можуть домінувати. Венеру Мілоську можна розцінювати з точки зору математичних пропорцій і геометричних фігур і навіть якості матеріалу, з якого вона виготовлена. Однак ближче до суті, звичайно, будуть естетичні оцінки, оскільки в них будуть фіксуватися ті ж критерії, на підставі яких ця скульптура як предмет мистецтва створювалася.

Так і з політикою. Ближче до суті явища, походженням і іманентно притаманного йому змістом будуть оцінки, зроблені з політологічних позицій, тобто виконані в тих самих категоріях, що і сам соціальний феномен.

Таке визначення політики на початку XX ст. зробив Макс Вебер. Філософ, а на сучасній мові ми б сказали: політолог, міркує в зв'язку з цим наступним чином.

"Якщо про якомусь питанні кажуть: це "політичне" питання про міністра або чиновника: це "політичний" чиновник, про деяке рішення: воно "політичне", - то тим самим завжди мається на увазі, що інтереси розподілу, збереження, зміщення влади є визначальними для відповіді на зазначене питання, чи обумовлюють це рішення, або визначають сферу діяльності відповідного чиновника. Хто займається політикою, той прагне влади: або до влади як засобу, підлеглому іншим цілям (ідеальним чи егоїстичним), або до влади "заради неї самої", щоб насолоджуватися почуттям престижу, яке вона дає".

У зв'язку з цим Вебер приходить до висновку, що цитується сьогодні всіма і розглядається як класичного, бо в ньому ухвачена і сутність явища і в той же час вона виражена мовою, зрозумілою кожному необізнаній ні в політиці, ні в політології. Політика, пише він, "означає прагнення до участі у владі або до надання впливу на розподіл влади, чи то між державами, чи то всередині держави між групами людей, які вона в собі укладає".

Звідси справедливі і ленінські висловлювання про те, що головним у політиці є "питання влади", "участь у справах держави". Тоді всі технологічні процеси, пов'язані із завоюванням державної влади, її наданням, формуванням, утриманням, використанням та поширенням, перерозподілом і зміщенням, - будуть політичними. У залежності від кількості годин, виділених на лекцію, їх можна розглянути більш докладно.

При всій своїй визначеності політика має слабо окреслені кордони, Вони звужуються в демократичному суспільстві, де люди живуть нормальним життям, а держава виконує роль “нічного сторожа" і майже не помічається громадянами. І ці ж межі політичного неймовірно розширюються в авторитарних і особливо тоталітарних режимах, де влада відповідає майже все і де вона день і ніч підглядає за кожним в замкову щілину. Держава тут -все, і політика може виникнути, як кажуть, на голому місці, в крайньому разі її можуть "пришити". Згадаймо описаний в романі Можаєва "Мужики і баби" випадок, коли при обклеивании стін клубу газетами чиясь несведущая рука "пришпандолила" газету кнопкою, і вона якраз припала в око гаряче улюбленого всіма тирана, портрет якого був опублікований в газеті. Пильне око одного з мільйонів сталінських холуїв розгледів у цьому буденному факті політичний текст, що тут же було підхоплено і представлено як двічі політичне шкідництво, оскільки все це сталося у дні святкування 70-річчя з дня народження І Ст. Сталіна.

Політика не живе самотнім життям. Вона вибудовує під себе право, підминає економіку, перетворює мораль, освіту, літературу і мистецтво, суспільне життя - тому ледь помітними лініями поведінки або жорсткістю сталевих рейок, що визначають напрямок руху кожному, вона присутня завжди в усіх сферах суспільного життя. Різниця - в силі і кількості цієї присутності. Крім зазначених випадків, пов'язаних з особливостями політичних режимів, роль політики у суспільстві зростає в період виборчих кампаній, на референдумах. При оголошенні надзвичайного стану та у воєнний час навіть проста прогулянка по вулицях в недозволений час, виспівування веселих пісень, хуліганство, а тим більше злодійство можуть розглядатися владою як зазіхання на національні чи державні інтереси, розцінюватися як політично небезпечні діяння і жорстоко каратися.

ТАКИМ ЧИНОМ, політика - це сфера суспільного життя, пов'язана з проведенням політичної волі, здійсненням влади.