rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Інтер'єр в класичному стилі. На що звернути увагу?

Класичний інтер'єр: меблі, освітлення, прийоми декору

Класика - це впевненість у собі і в завтрашньому дні, елегантність і перевірені багатьма поколіннями дизайнерські прийоми. Це стосується як одягу, так і до оформлення приміщень.

Якщо ви повертаєтеся додому, щоб відпочити від суєти, розслабитися і відчути себе в гармонії зі своїм внутрішнім світом, класичний стиль в інтер'єрі - це рішення, яке як не можна краще слугує цій меті.

В ідеалі, класичний стиль - це дорога меблі на замовлення з дерева, паркет, благородні інтер'єрні тканини, вишукані портьєри, драпірування і т. д. При цьому меблі (столи та стільці) найчастіше має різьблені вигнуті ніжки, які підкреслюють майстерність і талант її творця. Стелі прикрашаються гіпсової або поліуретановій ліпниною - карнизи з орнаментом, розетки, куполи, каміни.

Окрема увага приділяється освітленню. Розташування меблів, торшерів, світильників необхідно продумувати заздалегідь. У класицизмі прийнято освячувати місця середовища існування - це, наприклад, трельяж в спальні, диван і крісла в залі, піаніно у вітальні, обідній стіл і стільці в їдальні і так далі. Все інше простір відступає в напівтемряву, що приховує межі кімнати і дозволяє сконцентруватися на тому, чим ти зайнятий саме зараз.

Якщо ви хочете відчути атмосферу класичного інтер'єру, завітайте в Одесі меблевий салон, який розташований у старій частині міста. Більше 1000 кв. м. площі і величезна кількість виробів, багато з яких створені в єдиному екземплярі, дозволять по-справжньому оцінити всі шляхетність, красу і витонченість класичної меблів.

Прийоми декору інтер'єру

На завершальному етапі оформлення інтер'єру обов'язково варто додати приміщенню оригінальності.

Фінальні штрихи інтера - це:

  • дзеркала, включаючи розкішні рами з позолотою і сріблення прямокутної або овальної форми;
  • текстиль: штори, покривала, подушки з різними орнаментами;
  • картини в реалістичному стилі, старовинні гравюри в розкішних рамах;
  • художні розписи, фрески, підкреслюють стиль приміщення;
  • елегантні дорогі аксесуари: свічники, годинники, статуетки, вази.

Багато елементів декору так само представлені в меблевих салонах - вибираючи, де купити класичну меблі, ви безсумнівно ознайомитеся з пропозиціями ринку щодо декорування інтер'єру.

Якщо різноманітність елементів декору вас спантеличило і ви не знаєте, яким виробам віддати перевагу, доцільним рішенням буде звернутися до дизайнера по інтер'єрах. Такий фахівець зможе відповісти на всі питання, розробить оптимальний інтер'єр для вашої родини і при цьому підкаже, де найвигідніше придбати той чи інший виріб. У меблевому салоні вам завжди порадять хорошого фахівця, так як магазин співпрацює з кращими майстрами Одеси і області.