rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 20 Марта 2019

Робота в Північній Америці

Північна Америка — третій за величиною континент у світі — простягнувся з півночі на південь від скутого кригою Північного полярного кола до сонячного Мексиканської затоки. Континент настільки широкий, що охоплює вісім часових поясів. На ньому розташовуються Канада, Сполучені Штати Америки, Мексика і країни Центральної Америки. Недалеко від материка знаходяться Гренландія — найбільший острів у світі, Гавайські, Бермудські і Вест - Індійські острови.

Основні відомості

  1. Площа: 24 250 км ТОВ2;
  2. Найбільша країна: Канада (друга за величиною у світі) — 9 976 139 км2;
  3. найдовша річка: Міссісіпі з притокою Міссурі (6420 км);
  4. найвища гора: Мак-Кінлі (6193 м).

Ландшафт

В Північній Америці безліч фізико-географічних зон. Вони змінюються від безкраїх лісів і покритих вічними льодами просторів до жарких пустель і широких трав'янистих рівнин.

На заході континенту гори тягнуться від Аляски до Мексики. Вони називаються Кордильєрами. Скелясті гори входять в їх систему. На сході Північної Америки розташовані гори Аппалачі.

Від Мексиканської затоки до північної частини Канади протягом 4800 км розкинулися неозорі рівнини. Великі рівнини і річка Міссісіпі з притокою Міссурі знаходяться тут. Тут вирощують велику частину світового врожаю кукурудзи.

Північна край континенту межує з Північним Льодовитим океаном. Тут царство тундри і вічної мерзлоти, так як ґрунт на невеликій глибині від поверхні ніколи не змінюється.

Клімат

Температура змінюється від мінус 60 °С взимку в Арктиці до плюс 50 °С летјм в долині Смерті (Каліфорнія) — одне з найспекотніших місць на Землі. Щорічно в Північній Америці буває близько 550 смерчів торнадо, які лютують головним чином в центральній частині США. Торнадо може переміщатися зі швидкістю до 650 км/ч.

Довгий час у Північній Америці жили тільки її корінні жителі, північно-американські індіанці. Потім з Європи стали прибувати переселенці, які привозили рабів з Африки. Сучасне населення відбувається від змішання всіх цих етнічних груп.

В арктичній частині Канади багато століть жили иннуиты, або ескімоси. Народи, які населяють Вест-Індію (острови Карибського басейну), — нащадки африканських рабів, завезених сюди європейцями.

Економіка

Північна Америка багата природними ресурсами, наприклад нафтою, мінералами і лісом. США — найбагатша країна світу. Її промисловість складається з безлічі розвинених галузей.

Населення

У США багато міст. Найбільший з них — Нью-Йорк: там живе понад 7,3 млн осіб. Хоч Канада й найбільша за площею країна Північної Америки, її населеність невелика. Крупні міста розташовані на півдні, де клімат м'якше, ніж на арктичному півночі.