rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 18 Июля 2019

Робота в Південній Америці

ЯндексПереводчик

Південна Америка четвертий за величиною континент Землі. На півночі вона межує з Центральною Америкою і простягається до південного краю Чилі. На цьому континенті розташоване тринадцять держав з неповторними ландшафтами і своєю культурою.

Багато століття в Південній Америці жили тільки корінні народи. Європейці з'явилися лише в 1499 р. Сучасні мешканці континенту — віддалені нащадки іспанських і португальських переселенців.

Основні відомості:

  • Площа: 17 806 000 км2;
  • Населення: 302 млн. чоловік;
  • Найбільша країна: Бразилія (8 511 965 км2);
  • найменша країна: Французька Гвіана (90 000 км2);
  • найвища гора: Аконкагуа (6960 м);
  • найдовша річка: Амазонка (6434 км).

Ландшафт.

На території континенту є і високі гори, і гарячі і холодні пустелі, і вологі (тропічні) дощові ліси і рівнини. На заході континенту простяглися Анди - найвищий гірський хребет світу. Серед піків цієї системи є і діючі вулкани. Тут нерідкі землетруси. Між гірськими хребтами розташовуються великі долини, в основному покриті вологими тропічними лісами. Є на континенті і трав'янисті рівнини, наприклад аргентинська пампа.

Народи

Більшість великих південноамериканських міст знаходиться на східному узбережжі. Сільське населення проживає на невеликих фермах, де вирощує зовсім невеликий урожай — стільки, скільки потрібно, щоб прогодувати себе. В глибині джунглів, в басейні річки Амазонки, все ще існують поодинокі поселення південноамериканських індіанців. Індіанці полюють на тварин, збирають дикі фрукти та вирощують зернові культури.

Клімат

В поясі тропічних лісів круглий рік волого, тепло і кожен день йде дощ. Найтепліша частина Південної Америки, Північна Аргентина. Самий холодний клімат — на острові Вогняна Земля: це самий південь континенту і дуже близько від Антарктиди. Саме посушливе місце на Землі-пустеля Атакама в Чилі. У 1971 р. тут вперше за 400 років пройшов дощ.

Амазонка

Амазонка несе набагато більше прісної води, ніж будь-яка інша річка світу. Вона починається в Андах, перетинає всю Південну Америку і впадає в Атлантичний океан. Амазонка зрошує землі площею понад 7 млн. км2, що лежать в основному в області тропічних лісів. Басейн Амазонки — одне з найбагатших тваринами місць на Землі. Тут БАГАТО екзотичних, незвичайних тварин: колібрі, лінивці, ягуари, піраньї.

Основні галузі народного господарства Південної Америки – виробництво кави і какао, сільське господарство, лісова, нафтова і гірничодобувна промисловості.