rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 21 Августа 2019

Рейтинги адвокатів в Україні

Як і в будь-якій сфері послуг, у сфері адвокатури та юридичних послуг також існують свої рейтинги адвокатів в Україні. У більшості випадків, вони є умовними і не можуть точно відображати об'єктивну дійсність. Більш того, деякі солідні юридичні компанії витрачають чималі суми грошей на «просування» свого бренду.

Про рівні юриста в першу чергу говорять імена його клієнтів і назви фірм, інтереси яких він представляє. Імена таких юристів досить часто з'являються на шпальтах друкованих видань та на обкладинках глянцевих ділових видань.

Рейтинг адвоката

Рейтинг адвоката в Україні в першу чергу залежить від його репутації. Репутацію, у свою чергу, формує не тільки кількість виграних справ, але і порядність. Порядність включає в себе чесність, відповідальність та пунктуальність. Клієнт, у якого адвокат не викликав мінімального довіри, ніколи не погодитися співпрацювати з таким юристом. Кращі послуги адвоката по кримінальних справах в Києві надає Адвокатське бюро «Дяченко і партнери».

Як правило, високі рейтинги в Україні мають ті юристи, які крім виконання своїх прямих професійних обов'язків виявляють ще й яку-небудь соціальну активність, наприклад: ведуть громадську правозахисну діяльність, беруть участь у різних соціальних проектах, надають безкоштовну юридичну допомогу незахищеним верствам населення.

Така активна діяльність завжди вітається суспільством і сприяє формуванню громадянського суспільства в цілому.

Юристи, проявляють свою соціальну активність і альтруїзм найчастіше стають героями різних ток-шоу, їх запрошують в якості експертів на телебачення. Впізнаваність адвоката позитивно впливає на його рейтинг в Україні, адже публічність юриста говорить про його требуваності як професіонала.

Політичні партії

Багато адвокати є членами політичних партій, які беруть участь у законотворчій  діяльності. Інші – займаються науковою діяльністю, впроваджують нові норми у чинне законодавство. І ті й інші є соціально активними індивідуумами, рейтинги яких в Україні значно вище, ніж у решти маси юристів.

Як вже було сказано вище, рейтинги адвокатів в Україні формуються різними виданнями, в кожному рейтингу завжди присутня частка суб'єктивізму, але у будь-якому випадку, наявність адвоката в якомусь рейтингу вже говорить про його впізнаваності, а стало бути – і про його требуваності. З вище зазначеного можна зробити висновок, що крім наявності конкретно взятого юриста в якомусь рейтингу, обов'язково переконайтеся в його надійності. Для цього вам треба побувати в його офісі, перевірити наявність його прізвища у реєстрі адвокатів, відвідати його особистий сайт, почитати відгуки і т. д. Виконання даних дій Вам нічого не гарантує, але допоможе відповісти на ряд запитань і розвіяти або ж, навпаки, посилити Виші сумніви в конкретно взятому адвоката.

Рекомендації

Рекомендація юриста Вашими знайомими дасть Вам набагато більше гарантій, ніж найавторитетніший рейтинг. Таким чином, при виборі адвоката зважуйте всі факти комплексно і судіть про юриста виключно за його діям і його особистої судовій практиці, в той же час не скидаючи з рахунків і рейтинги адвокатів в Україні.