rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 18 Июля 2019

Що таке випускний колектор?

Випускний колектор - це система, використовувана для скидання вихлопних газів від двигуна. Його основна функція - це збір і транспортування вихлопних газів від циліндрів двигуна до вихлопної труби.

Коли який-небудь поршень двигуна попадає в такт випуску відпрацьованих газів, він зі своєї порожнини починає виштовхувати вихлопні гази у випускний колектор. Колектор складається з ряду труб, що з'єднують циліндри з загальною центральною трубою, через яку і відбувається викид вихлопних газів у вихлопну трубу. Для того щоб вихлопні гази не могли просочитися через не щільності в системі, застосовується набивання для створення щільних ущільнень у системі.

Однієї з найбільш розповсюджених проблем, що можуть виникнути з випускним колектором є ушкодження прокладки, що виступає як ущільнення. У такому випадку прокладка повинна бути в обов'язковому порядку замінена. Також упомнимо ще один момент несправності в роботі вихлопної системи, що може виникнути внаслідок дії іржі, особливо якщо автомобіль рухається в зимовий час по дорогах, що посипаються за рахунок муніципалітету піском із сіллю. Якщо іржа роз'їсть труби колектора, вона через час почне викидати вихлопні гази в моторної відсік автомобіля. У результаті цього вихлопні гази можуть потрапити в салон автомобіля, при цьому отруївши чадним газом усіх що знаходитися в ньому.

Різні довжини труб від циліндрів двигуна можуть привести до такої дії, як зворотний тиск, що змушує тяжче працювати двигун, для подолання проштовхування вихлопних газів назовні. Цю проблему можна вирішити з заміною труб на однакову довжину для зменшення процесу зворотного тиску.

Автомеханік, до якого ви звертаєтеся для технічного огляду свого автомобіля зможе виявити проблеми з випускним колектором якщо вони з'являться, і потім у залежності від характеру проблеми може дати рекомендації для чи ремонту заміни деталей колектора.