rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Що таке вихлопна система?

Вихлопна система автомобіля - це набір металевих труб, що викидають шкідливі викиди від спалювання палива при роботі двигуна автомобіля. Вихлопна система повинна працювати надійно і безпечно. Сучасні вихлопні системи, як правило, піддають очищенню гази перед їх випуском у навколишнє середовище. Іноді зміна вихлопної системи допоможе плавно змінити потік газів і відповідно підвищити продуктивність і ефективність самого двигуна.

Під час роботи двигуна автомобіля він у процесі горіння спалює паливо. У результаті цього, як побічні продукти, виділяються шкідливі гази. Ці гази, що містять небезпечні токсичні речовини не можуть бути випущені в навколишній повітря у своєму незміненому виді. З цієї причини гази повинні пройти весь шлях по вихлопній системі, що у першу чергу видалить більшість шкідливих речовин, і знизить шум працюючого двигуна.

Основні компоненти вихлопної системи містять у собі вихлопний колектор, вихлопні труби, каталітичний перетворювач, глушитель і вихлопну трубу. Ці компоненти єдиний працюють для транспортування, очищення і видалення газів, що відробили. Якщо в системі почнуть відбуватися які-небудь чи несправності закупорки, то вихлопні гази можуть не будуть правильно віддалятися. Тому, якщо гази не можуть викидатися через вихлопну систему, те це викликає проблеми з продуктивністю двигуна і може створитися погроза безпеки водію і пасажиру, у випадку якщо вони потраплять у салон автомобіля.

Випускний колектор являє собою початкову частину вихлопної системи газів, що збирає гази від усіх циліндрів двигуна в єдину трубу для їхнього подальшого висновку із системи. Вихлопні гази, направляючи на викид, можуть пройти очищення в каталітичному нейтралізаторі, якщо дана автозапчасть мається в складі системи викиду. Каталітичний нейтралізатор видаляє шкідливі речовини з газів, тим самим перетворюючи вихлоп, що залишився, у відносно нешкідливу суміш, що уже не нанесе особливої шкоди чи людям навколишньому середовищу. Наступний вузол системи - це глушитель, що знижує рівень шуму працюючого двигуна за рахунок звуковбирних матеріалів. Деталь вихлопної системи, що укладає, через яку в атмосферу скидається вихлоп - це вихлопна труба.