rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 25 Мая 2019

Чому краще довірити рішення податкових суперечок професіоналам?

Податки платити потрібно. І за цим у нашій державі пильно стежать. Але напевно кожен бізнесмен зіштовхувався зі спірними ситуаціями, що виникають при спілкуванні зі співробітниками податкової. Подібне случається, якщо Ви неправильно заповнили декларацію перед перевіркою.

Не дивно, що податкові консультаці залишаються в нашій країні однієї із самих популярних послуг.

Плюси професійної юридичної консультації:

    Повноцінний аналіз проблеми. Як показує практика, навіть ті бізнесмени, що вважають себе підкованими, у суперечках з податкової допускають безліч помилок; Підготовка комплексного рішення. Одна голова добре, а штат професійних юристів краще. Тим більше якщо кожний має свою вузьку спеціалізацію; Представлення в суді. В ідеалі краще, якщо суперечка удасться врегулювати до судових позовів, але якщо цього зробити не вдається, більш половини в успішному результаті грають професійні юристи.

5 причин звернутися до адвоката по податкових спорах.

Якщо при виникненні спірних ситуацій Ви усе ще сумніваєтеся в тім, чи звернутися за допомогою до професійних юристів, ми спеціально зібрали 5 причин, чому це варто зробити:

1. Юрист допоможе повернути податок з бюджету. Витратили чималу суму на чи навчання придбали квартиру? Фахівець з податкових спор дозволить домогтися компенсації з бюджету, правильно зробить усі розрахунки і допоможе заповнити декларацію.

2. Допомога в заперечуванні неправомірних рішень з боку контролюючих органів. Не секрет, що досудебное врегулювання будь-яких суперечок більш переважно ,чим судові суперечки, що займають багато часу, вимагають вкладень сил і грошей. Юрист збере докази порушень, допущених з боку податкової, розробить позицію захисту, допоможуть скласти грамотну і мотивовану скаргу.

Але помнете, що за законом терміни оскарження можуть минати, тому у випадку виникнення спірних ситуацій, звертайтеся по допомогу до фахівців негайно.

3. Представництво в суді. Якщо суперечка не удалася врегулювати до суду, професійний юрист представить Ваші інтереси на судових засіданнях і відстояти інтереси.

4. Захист інтересів під час перевірок. Юридичні послуги по податкових спорах дозволяють уникнути безлічі проблем ще при огляді первинних документів. Професійна команда допоможе домогтися дотримання закону ще на етапі перевірок і простежить, чи правильно складений акт контролюючими органами.

5. Допомога в заперечуванні штрафних санкцій. Юрист допоможе розрахувати правильність нарахування штрафів і пені й у випадку незаконності рішення заперечити рішення податкових інспекцій.

Рішення податкових суперечок - складна задача, що краще доручити профи своєї справи.