rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 24 Апреля 2019

Як вибрати ковдру?

При виборі будь-яких постільних приналежностей не слід забувати про те, що в сні кожна людина проводить третю частину свого життя. А це означає, що для сну необхідно створити як можна більш комфортні умови. Тому необхідно правильно підбирати не тільки саме ліжко і матрац до неї, але також і ковдра, якою приходиться вкриватися. Та й подушка також є немаловажної. І хоча в кожного можуть бути свої переваги, але при виборі постільних приналежностей варто користатися визначеними правилами

Якщо необхідно купити ковдри для чи спальні дитячої кімнати, те необхідно враховувати наступні моменти:

  • фізіологічні особливості людини, що буде їм укриватися;
  • температурний режим, - для літнього періоду і для зими будуть потрібні зовсім різні ковдри;
  • розміри самої постелі

Будь-яка ковдра повинна сприяти підтримці комфортної обстановки людини під час сну. Іншими словами можна сказати, що ковдра є нічним одягом. А що саме сприяє підтримці комфортної температури, щоб під ковдрою було тепло в зимовий час? Це багато в чому залежить від наповнювача. Звичайно в якості наповнювача використовується чи шовк пух, чи бавовна вовна. Але при бажанні можна підібрати також ковдра з бамбукового волокна чи з наповнювачем із синтетики

Дуже важливим є і розмір; звичайно ковдри бувають полуторні і двоспальні. І навіть якщо воно буде використовуватися на одномісному ліжку, те все рівно повинне застосовуватися полуторне, щоб можна було їм добре вкриватися. І хоча полуторні бувають декількох різних розмірів, але найчастіше в продажі можна зустріти їхніх стандартних розмірів 140 х 205 див чи ж 145 х 205 див. Двоспальні ковдри також бувають декількох розмірів, але найчастіше їх шиють з таким: 200 х 220 див., - його звичайно називають євро-розміром. Але якщо це продукція з чи Італії Німеччини, то розмір може бути інший - 200 х 200 см.

Якщо з розміром визначитеся, те при виборі такої постільної приналежності необхідно переходити до зігрівального властивостям ковдри. Ці дані повинні бути зазначені на упакуванні, і виглядають вони як закодований символ. Наприклад, як визначити ковдра з наповнювачем верблюжий пух чи кашемір? Іноді покупці не знають, як у цьому розібратися. А всі тому, що зігрівальні властивості будь-якої ковдри повинні виглядати як крапки. І їхня кількість на етикетці повинне бути від одиниці і до п'яти. Але проблему може створювати те, що не усі виробники ставлять на етикетці крапки. Але ж ці крапки відображають ступінь теплоти такої постільної приналежності