rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 21 Марта 2019

Робота в Італії

Робота в Італії - це можливість добре заробити, вивчити іноземну мову, побачити світ своїми очима.

Вступ Італії в Євросоюз відкрило двері в країну для сотні тисяч працівників із усієї Європи. Однак вихідці з країн не вхідних у ЄС, а до такої категорії відносяться і громадяни України, повинні пройти ускладнену процедуру в'їзду в державу.

Більшість вакансій в Італії призначено для італійців і громадян ЄС. Найчастіше , громадяни країни не вхідної до складу Євросоюзу, мають шанс працювати в Італії, лише в тих випадках, якщо чи італієць громадянин ЄС не може неї одержати, через відсутність належної чи кваліфікації досвіду.

Для в'їзду в країну не громадянам ЄС необхідна спеціальна робоча віза, а одержати її на жаль дуже складно, тому багато іноземців воліють працювати в Італії чи нелегально одружуватися з італійськими громадянами.

Як і раніше, кращим способом пошуку роботи в Італії, є знайомства і зв'язки. Іншим ефективним способом пошуку роботи є друковані видання, а так само Інтернет.

Якщо Вас надить ця країна, своєю стабільністю і культурою, ми допоможемо Вам. Ми можемо запропонувати Вам досить простий, але 100% спосіб здійснити свою мрію. І саме головне, з нашою допомогою і Вашими зусиллями, Ви одержите відмінний результат, а саме заробивши навіть мінімум, Ви зможете нормально жити.

Вакансії для роботи в родинах для жінок 21 - 55 років без знання мови: домробітниці, няньки, доглядальниці.

Вимоги до кандидатів:

  • вік: від 21 до 55 років, знання іноземних мов не обов'язково, відсутність шкідливих звичок, бажання працюватися.

Умови:

  • житло безкоштовне, харчування безкоштовне, один вихідний у тиждень, заробітна плата складає від 500 і вище євро в залежності від вакансії і рівня італійської мови, місце роботи - Неаполь, пригород Неаполя.

Вакансії для роботи жінок 21 - 55 років без знання мови, зі знанням вітаються: кухонні робітники, кухаря, бармени, покоївки.

Вимоги до кандидатів:

  • вік: від 21 до 55 років, знання іноземних мов не обов'язково, але бажано, відсутність шкідливих звичок, бажання працюватися.

Умови:

  • зарплата від 600 євро на місяць і вище, проживання за свій рахунок від 60 до 200 євро на місяць, харчування за свій рахунок від 100 євро, місце роботи- Неаполь, пригород Неаполя.

Вакансії для чоловіків 22-55 років робота на будівельних об'єктах без знання мови:

кваліфіковані будівельники всіх спеціальностей, некваліфіковані робітники.

Вимоги до кандидатів:

  • вік від 22 до 55 років, знання іноземних мов не обов'язково, відсутність шкідливих звичок, бажання працювати.

Умови:

  • зарплата - від 600-900 євро на місяць і вище, проживання за свій рахунок від 60 до 200 євро на місяць, харчування за свій рахунок від 100 євро на місяць, місце роботи - Неаполь, пригород Неаполя.

Врахуйте, Ваше працевлаштування залежить тільки від роботодавця і Вас, ми є тільки консультантами і володіємо інформацією.