rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 21 Марта 2019

Продаж золотих виробів в Одесі

Продати золоті вироби в ломбард

Продати золоті вироби - тільки на перший погляд дуже легко. Насправді даний процес викликає в кожної свідомої людини ряд складностей. У першу чергу ви повинні знати, що продаєте (вагу, хоча б приблизний, пробу), а так само бути обізнаними, куди можна це продати.

Точність.

Спочатку переконайся, що ваш золотий виріб має потрібну пробу. Узагалі, золото може мати 999, 958, 750, 585, 583, 500 і 375 проби золота відповідно до метричної системи. І чим вище буде проба, тим дорожче ви зможете продати виріб. Сама популярна і розповсюджена проба 585. За один грам золота цієї проби ви зможете одержати від 800 до 1000 грн, у залежності від банку. Щоб знати, у якому саме банку вигідніше продати золото, можна апріорі подивитися курс золота по різних банках країни. Ця інформація необхідна кожній людині, що має намір продати свою золоту річ.

Куди продавати золото?

Якщо озброївши потрібною інформацією, ви всі таки кардинально набудовані продати своє золото, те доцільно визначитися з місцем збуту. На щастя, золоті виріб сьогодні можна продати в багатьох місцях: банки, ломбарди, ювелірні магазини, перекупники, комісійні магазини, різні форуми, форуми, групи в соціальних мережах. Як говориться, було би золото, а бажаючі придбати його, обов'язково знайдуться. Але перш, ніж вибрати якийсь варіант, потрібно врахувати багато нюансів. Тому в наступному розділі ми розглянемо "плюси" і "мінуси" таких кандидатів на покупку золота, як ломбарди, банки і комісійні магазини.

Переваги і недоліки місць продажу золота.

Якщо Ви продаєте золото тому, що вам терміново вимагаються засоби, можна звернутися в ломбард. У цьому місці немає перебоїв з "наличкой", тут ви одержите всю суму і, головне, швидко. Але касаемо ціни, отут постраждає сама сумму, що ви одержите за свій золотий виріб. Ломбарди за грам золота пропонують саму низьку ціну з усіх можливих варіантів продажів дорогоцінного метала. Тобто, у ломбард потрібно звертатися тільки тоді, коли зовсім немає часу чекати. Альтернативне рішення - це банк, оскільки офіційна установа вам гарантує реальну і чисту ціну за один грам дорогоцінного металу. У банках чиста і прозора система покупки золота, при якій вас не обважать і не обрахують, як це можуть зробити в ломбардах. Вартість одного грама золота в таких організаціях виставляється згідно з курсом НБУ й абсолютно не залежить від ринкової ціни. Якщо ви хочете продати золото за більш високу ціну, звернетеся в комісійний магазин. Тільки є одне "але" - у цем випадку вам потрібно буде почекати, поки знайдеться придатний клієнт.