rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 25 Мая 2019

Навіщо необхідно встановлювати пломби?

Однієї з проблем під час перевезення вантажів є його періодичні розкрадання під час транспортування. Особливо це стосується коштовного вантажу, що потрібно доставити на далекі відстані. І за розкраданнями буває дуже важко устежити, якщо в цьому будуть брати участь обличчя, що супроводжують товар. Щоб застрахувати не тільки свій бізнес і товар, що доставляється, але і свої нерви, необхідно удатися до такого традиційного варіанта як пломбування вантажу.

Насправді пломби бувають різні і їх необхідно купувати в залежності від того, який вантаж буде транспортуватися й у чому саме. Для контейнерів підійдуть свинцеві пломби, але для них необхідні спеціальні пломбіри. У більшості випадків такі пристрої бувають у виді звичайних ручних щипців. На сьогоднішній день ціни на пломбіри в компанії "Сейф Контроль" багато в чому залежать від того, будуть вони однобічні чи двосторонні. Тому перед покупкою такого пристрою варто подумати про тім, де необхідно робити відбиток, на одній стороні чи пломби на обох відразу.

Але насправді існують і інші моделі таких пристроїв, не тільки ручні, але також автоматичні і навіть із приводом електромеханіки. Природно, що вони коштують набагато дорожче, ніж ручні. Що стосується електромеханічного приводу, то в основному такий пристрій використовується на заводах, що випускають ювелірні вироби. Тут з їхньою допомогою можна буде опломбувати дуже швидко велика кількість виробів. Для виробництва пломбірів використовується тільки високоякісна сталь, а щоб вони не піддавалися корозії, при виготовленні в метав додається хром і ванадій.

Але злодійство відбувається не тільки при транспортуванні чи контейнерів великих вантажів. Особливо багато проблем виникає з "живими", готівкою . Для того, щоб можна було швидко опломбувати інкасаторські сумки, можна купити роторні пломби, що повинні бути номерні. Вони є одноразовими і після використання просто викидаються. Але для транспортування невеликої кількості грошей в інкасаторських машинах вони підходять ідеально. Їх можна використовувати також для пломбування вогнегасників, а також побутових лічильників газу, води й електроенергії.

Варто звернути увагу, що для ця ж цілей може використовуватися і пломба-засувка, що також звичайно буває номерний. На сьогоднішній день виготовлення пломби-засувки більш вигідно, чим пластикової роторний, тому що хоча вона також виготовляється з пластику, але в неї пристрій більш складне. Вона чимось нагадує замок, але вона використовується тільки з дротом. На неї можна нанести індивідуальний номер і логотип.