rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Внесення доповнення в трудовий договір

Внесення чи доповнень змін у споконвічний текст трудового договору, може здійснюватися як для одного конкретного працівника підприємства (у зв'язку з підвищенням, зниженням, чи збільшенням скороченням зарплати, при зміні істотних умов роботи і т.д.). Так і для великої кількості співробітників (якщо законодавство, що регулює трудові відносини, перетерпіло значні зміни). Докладніше про це можна довідатися одержавши безкоштовну юридичну онлайн-консультацію. Наші фахівці компетентні у всіх галузях права, поза залежністю від регіону

Причини для внесення додаткових пунктів у трудовий договір

Потрібно внести коректування в умови трудового договору в таких ситуаціях:

 • змінені умови роботи (істотні чи додаткові);
 • змінений внутрішній розпорядок (локальних правові норми);
 • чи зміни скасування, тих чи інших норм права на федеральному рівні.

Доповнення умов трудового договору може відбутися:

 • при виявленій ініціативі роботодавця;<
 • при прояві ініціативи з боку співробітника;
 • із приводу, що не залежить від волевиявлення обох сторін, що укладали трудовий договір;

Умови і зміст доповнень, що вносяться в трудовий договір:

 • внесення нових доповнень і пунктів у договір не можуть зупиняти дія даного документа. Якщо доповнення набрали законну силу, то вони можуть створити нові, чи змінити скасувати діючі положення і вибіркові умови договору, без загального припинення.
 • для того, щоб доповнення було прийнято, сторони повинні погодити всі умови і текст доповнень. Але не варто забувати, що ніяка доповнення і зміни в положеннях трудового договору не можуть порушувати закони України. Також за допомогою доповнень не можна погіршувати положення працівника. Якщо це вже чи відбулося співробітник хоче під страхуватися найкраще проконсультуватися з юристом онлайн безкоштовно указати які саме доповнення будуть внесені і як це відбитися на загальних трудових чи умовах як заперечити уже внесені неправомірні зміни.

Як правильно оформити внесені в трудовий договір доповнення:

 • у договір усі доповнення, вносяться у формі окремої угоди. Відповідно до діючих законів України, доповнення не повинні мати форму, що буде істотно відрізнятися від форми основного трудового договору;
 • договору, здебільшого, оформлені в простій письмовій формі. Доповнення, що будуть у нього вноситися, повинні мати аналогічну форму і скріплені підписами двох сторін - наймача і співробітника.

Вступна частина трудового договору і вступна частина доповнень - однакові. У ній знаходиться найменування учасників

Основна частина доповнень містить у собі:

 • назви пунктів, що будуть коректуватися і безпосереднім текст змін;
 • назви пунктів, що будуть виключені і припиняться своя дія;
 • зміст нових пунктів, що будуть внесені в основний текст трудового договору;

Доповнення обов'язкове повинно бути виготовлене в двох копіях і скріплено двома підписами, що укладають його сторін