rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Відпочинок в Австрії

Австрія є райським місцем для гірськолижників і сюди намагається потрапити будь-як людина, що вміє стояти на лижах. Ця країна вважається по праву фундаторкою гірськолижного спорту, і в цьому немає нічого дивного, тому що завдяки своїм льодовикам у горах на лижах тут можна кататися 8 місяців у році. І цим з успіхом користаються всі туристи. Якщо зробити в зимовий час підбор турів по всім туроператорам онлайн, те в більшості випадків на першому місці пропозиції будуть стосуватися саме Австрії.

Один із кращих гірськолижних курортів Австрії - це звичайно ж Бад Гаштайн, де сполучається стародавня класика і найсучасніше устаткування. Це помітно у всім, навіть готелі тут одні із самих древніх. Але це тільки по своєму зовнішньому виді вони такі, але усередині усе оформлено по вищому розряді і багато хто з них вважаються чотирьох- і п'ятизірковими. Для лижників тут точно починається дорога в рай, тому що їх зустріне тут 200 км лижних трас. Існує навіть 15-кілометрова рівна лижна траса.

У даний час відпочинок в Австрії по палаючим путівках неможливо провести поза горами. І не грає ролі, у який час року їхати сюди, тому що багато курортів знамениті не тільки своїми лижними трасами, але і термальними джерелами. Якщо приїхати відпочити в Бад Хофгастайн, то тут можна і підлікуватися, тому що це місце ще з 13-го століття знаменито своїми термальними джерелами. Але тут можна також покататися і на лижах.

Варто сказати, що цей курорт приймав Чемпіонат Світу в 1958 році по гірських лижах. Тут можна побувати й у знаменитому Thermal Temple - оздоровчому термальному комплексі. Що може бути ще краще, ніж сполучення катання на лижах і лікуванням, прийняттям ванн у термальних джерелах. Гірськолижний сезон тут починається з початку грудня і триває до середини квітня.

А хіба можна залишити осторонь місце, відоме многім як "Гірськолижний цирк"? Мова йде про курорти Заальбах і Хинтерглемм, що з'єднані між собою. Тут можна зустріти не тільки аматорів, що тільки навчаються ходити на лижах, але також і знаменитих спортсменів, що завойовують золоті медалі на зимових Олімпіадах.

Але, побувавши в Австрії, неможливо не заїхати у Відень. Якщо купити путівки у Відень, то можна побувати в одному із самих старих європейських міст, де усі нагадує про середньовіччя: храми, костьоли, собори, і навіть архітектура житлових будинків. Є тут і сучасні квартали, але туристів тягне до себе стара Відень. Особливо популярними є: Віденська Опера, Музей Ліхтенштейн, Собор Святого Стефана й інші.