rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Вторник, 19 Марта 2019

Відмінне рішення для покрівлі - композитна черепиця

Піонером сучасних технологій у виробництві композитних будівельних матеріалів називають компанію з Нової Зеландії "Gerard". Більш 50 років на ринку, у постійної пошуку і виробництві кращої продукції, цікаві знахідки не тільки в технологіях, але й у дизайні продукції і всесвітнє визнання - це шлях компанії. Сьогодні підтвердженням якості, є попит на той чи інший продукт, адже споживач завжди голосує своїми фінансами.

На продукцію "Gerard", попит збільшується щорічно, завдяки цьому відкриваються нові підприємства. Сьогодні компанія має свої виробництва в багатьох країнах світу. У 2008 році такий завод відкритий в Угорщині. Саме на цьому підприємстві випускається левина частка продукції для країн Європи і завдяки більш близькому розташуванню стало можливої постачання і в Україну. Наша компанія - офіційний постачальник продукції "Gerard". На нашому сайті  Ви можете ознайомитися з асортиментом композитної черепиці й іншої покрівельної продукції.

Унікальність композитної черепиці.

Композитна черепиця "Gerard", багатошаровий, покрівельний сандвіч, в основі якого лежить сталь, покрита спеціальний антикорозійним складом. Вона закрита з двох сторін (низ і верх) шаром алюмоцинка і вже по ньому акриловою ґрунтовкою. На верхню честь додається покриття з крихти різних мінералів і закріплюється акриловою емаллю. Черепицю можна чи згинати обрізати і при цьому крихта практично не обсипається.

Дах, покритий такою черепицею, буде стояти більш 50 років поза залежністю від температурних умов. Ще один плюс, матеріал добре поглинає шуми, тому град і дощ не так чутні в будинку. Спеціальні загини на аркушах композитної черепиці не дають утворитися щілинам, що часто виникають при монтажі інших видів, це полегшує роботи. До того ж цей матеріал набагато легше інших покрівельних аналогів.

Модельний ряд.

Ми з задоволенням представляємо все різноманіття моделей і колірної гами композитної черепиці, а так само фото готові дахи покритих купленими в нас матеріалами. Присутність різноманітних стилів у колекції черепиці дає можливість підібрати її до будь-якого будинку від стародавнього особняка, до сучасного котеджу.

Матеріал гарний ще тим, що навіть через піввіку його можна використовувати повторно після переробки тому що сталева основа захищена настільки надійно, що залишиться у своєму первозданному виді.