rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Вторник, 19 Марта 2019

Своєчасна допомога юриста при ДТП.

На дорогах країни з кожним роком росте кількість автомобілів. За кермом виявляються молоді недосвідчені водії, що у деяких ситуаціях утрачають контроль і відбувається аварія. Але і деякі досвідчені водії теж можуть потрапити в ДТП із вини інших учасників чи руху по різним технічним неполадкам автомобіля, коли немає можливості уникнути зіткнення з іншими машинами.

Кількість ДТП росте й аналіз багатьох подій показує, що якби водії вчасно одержали консультацію досвідченого юриста за рішенням питань при ДТП, більшість питань бути вирішено правильно, оформлення всіх документів по страховці автомобіля й одержання належної компенсації пройшли без зайвих нервів і в покладений термін. Любою досвідчений юрист має можливість захистити усі права водія при здійсненні дорожньої аварії. Юридична консультація надає кваліфіковану допомогу водіям при здійсненні ДТП і допоможе вирішити всі питання морального і матеріального відшкодування збитку незалежно від винності учасника події.

При аварії багато водіїв знаходяться в шоковому стані і без допомоги досвідченого юриста в такій ситуації неможливо зробити висновки і не пропустити дрібних причин, що могли вплинути на сформовану обстановку. Безкоштовна юридична консультація по ДТП виявляється будь-якому учаснику обстановки, що створилася, на дорозі. Водій, що потрапив у дорожню подію, перед викликом автоінспекції повинний подзвонити своєму юристу й одержати необхідну допомогу. Консультації по ДТП, включають наступні сфери ситуації, що створилася, у яких можлива допомога юриста:

  • проведення аналізу події і випливають з цього наслідків;
  • рішення конфлікту з автоінспекцією й учасниками аварії;
  • складання відповідних правових документів для подачі в страхові компанії і законодавчі органи, якщо це вимагає обстановка, що створилася;
  • рішення питань при спробі чи заперечити довести провину при порушенні безпеки руху учасників події;
  • незаконне пред'явлення обвинувачення в недосконалих правопорушеннях;
  • незаконний арешт транспортного засобу підзахисного чи вилучення в нього прав водія без законних основ.

Якщо в результаті ДТП виникає необхідність звертання в суд, то юристи складають усі потрібні документи і здійснюють усі заходи щодо супроводу документів і одержанню рішень законодавчих органів по цьому справі.

Юрист, що займається рішенням питань по ДТП, завжди буде стояти на захисті прав людини, незалежно від його рівня винності в цьому події.