rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Пятница, 24 Мая 2019

Що необхідно знати для оренди спецтехніки?

У Одесі сьогодні мається багато будівельних майданчиків, де швидко зводяться як багатоповерхівки, також і малоповерхові будинки. Природно що для будівництва таунхаузів і котеджів немає необхідності використовувати таку спецтехніку як баштові крани. У деяких випадках підійде навіть міні-техніка, особливо якщо через обмеження площадки важко буде розгорнутися великому чи автокрану іншому габаритному транспорту

Будівельні компанії сьогодні воліють брати в оренду різну спецтехніку, тому що це більш вигідно як з економічної точки зору, так і практичної. Тим більше що оренда автокрана чи іншої спецтехніки коштує дешевше, ніж купувати дорогий транспорт, що велику частину року може просто простоювати без справи. І якщо автокран потрібний постійно, тому що досить часто приходиться робити вантажно-розвантажувальні роботи різних будматеріалів, те така техніка як екскаватор необхідний тільки при ритті котловану на самому початку зведення чи будинку траншеї для прокладання інженерних комунікацій

От і виходить, що тимчасова оренда екскаватора вигідніше у всіх відносинах, чим його покупка. Але навіть цей транспорт необхідно правильно вибирати, тому що в різних моделей може бути встановлений різний вид ковша. Деякі з них краще підійдуть для риття котловану, а в інших ківш може бути призначений для риття траншеї. До того ж траншеї бувають зовсім різної глибини і ширини. Дуже важливо і те, з яким типом ґрунту прийдеться мати справа екскаватору; для глинястого ґрунту підійде більш могутня модель екскаватора, а в Калузі такий ґрунт зустрічається досить часто.

Дуже вигідним для будівельних компаній є і такий транспорт як маніпулятор. Його можна назвати універсальною технікою, тому що він одночасно може перевозити вантаж, а також чи розвантажувати навантажувати його. Але, як і автокрани, маніпулятори бувають різні, і відрізняються вони своєю вантажопідйомністю і вильотом стріли. І це основні дані, які необхідно знати при оформленні орендного договору на цю техніку

Як при будівельних, також і ремонтних роботах може знадобитися і оренда автовишки, у якої основним показником є висота підйому кошика. Природно, чим вище необхідно підняти людей для проведення визначених робіт, тим могутніше і більше буде потрібно автовишка. А це означає, що для цієї техніки буде необхідна і площадка побільше для маневру. Особливо вигідної може бути оренда автовишки з колінчатою системою викиду стріли, тому що можна буде робити роботу в самих складних умовах