rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 20 Марта 2019

Кращі тури в Голландію з Одеси

Невелика, але дуже колоритна Голландія чекає гостей цілий рік, і туристи не утомлюються здобувати квитки на автобуси і літаки, що відправляються в яскравий Амстердам, стриманий чи Роттердам фешенебельну Гаагу. Королівство Нідерланди складається з дванадцяти провінцій, і практично в кожній з них їсти що подивитися.

Голландія знаменита на увесь світ своїми смачними сирами, традиційними дерев'яними башмаками, тюльпанами, вітряними млинами, смачним пивом і вишуканою порцеляною. Сучасність небагато видозмінила реалії життя голландців, але багато славних традицій дотримуються донині . Щоб переконатися в цьому особисто, а також насолодитися спокійним відпочинком в одній з найбільш цікавих країн Європи, замовляйте тури в Голландію з Одеси.

Добратися до Нідерландів з України можна на чи авіатранспорті на автобусі. До речі, автобусні тури по Голландії часто містять у собі вражаючи екскурсії по найвидатніших містах цієї країни. Неодмінно коштує хоча б раз відвідати найбільш значимі населені пункти, причому зовсім не обов'язково концентруватися на центральних вулицях і районах - колоритний пригород теж здатний подарувати масу вражень.

Крім того, тури в Голландію з Одеси дають можливість ближче познайомитися з кулінарними традиціями цієї країни. Слід зазначити, що голландська кухня дуже своєрідна: вона припускає сполучення несумісних, здавалося б, продуктів, і в підсумку виходить дуже смачно! Мандрівників, що вперше прибули в Нідерланди, часом дивує всепоглинальна любов місцевих жителів до оселедця і морепродуктам. На столі голландців часто можна побачити блюда з річкової і морської риби, густі живильні супи, запечених креветок і закуски з молюсків. А ще в меню затишних кафе і ресторанчиків неодмінно присутні млинчики, гарячі бутерброди і закуски на основі сиру. Відпочинку в Нідерландах і не покуштувати хоча б кілька сортів місцевого сиру непробачна! Те ж саме можна сказати і про пиво: голландці знають користь у хмільно напої, тому саме в Голландії виробляється цілий ряд знаменитих на увесь світ сортів пива. Ну а аматори живої природи одержать солідний заряд позитива, прогулявши по ботанічних садах (вони є буквально в кожнім великому місті) і паренням, відвідавши зоопарки "Артис" і "Блейдорп" чи оцінивши незабутню красу полів, на яких у величезних кількостях вирощуються тюльпани.