rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Вторник, 19 Марта 2019

Автоматичні протипожежні штори

Однієї з найбільших проблем при пожежі є те, що як полум'я, так і дим охоплює досить швидко багато приміщень. З'явившись в одному секторі, вогонь дуже швидко перебирається в інші приміщення. Через це не виходить вчасно евакуювати людей і врятувати матеріальні цінності. Єдиний варіант - це установити протипожежні штори, завдяки яким весь персонал при пожежі може бути евакуйований досить швидко. Сьогодні вони установлюються у всіх будинках, де мається скупчення людей: виробничих цехах, торгових залах, складах, навчальних закладах.

При виникненні чи пожежі задимленні якого-небудь приміщення на це повинно відразу ж зреагувати чи датчики автоматична система сигналізації. Після цього відразу ж сигнал передається на шлях керування, а відтіля він надходить на автоматичний привід, що пускає в хід протипожежну штору. Вона зберігається в спеціальному коробі, що розташований над дверми, воротами чи прорізом між різними приміщеннями. Коли сигнал надходить на автоматичний привід, полотнину відразу ж опускається, щільно перегороджуючи простір. Для того, щоб полотнина опускалася швидше і при цьому рівномірно, внизу в нього прикріплена спеціальна тяжка полотнина планка.

Але в більшості випадків люди гинуть не стільки від вогню, як від диму. Якщо ж установити протіводимові штори, те це дозволить локалізувати задимлене приміщення, щоб дим не поширювався на інші ділянки. Існують різні види штор, але усі вони виготовляються з вогнетривкого матеріалу. Звичайно, він не зможе цілком чи погасити хоча б на дуже довгий час локалізувати пожежу тільки в місці його виникнення, але принаймні від 1 і до 3 годин цей матеріал зможе протистояти вогню. А цього часу цілком достатньо для того, щоб врятувати як людей, так і хоча б частина матеріальних цінностей. Цього часу вистачить і для того, щоб устигла приїхати команда МЧС.

Як протіводимова, так і протипожежна завіса має свою класифікацію, і для того, щоб зрозуміти, призначений він охороняти від чи вогню диму, досить подивитися на маркування. Якщо на маркуванні зазначені дані Е60, то це штора, що зможе затримати дим у закритій зоні не більше 60 хвилин. Якщо ж на маркуванні зазначене ЕІ60, то це протипожежна завіса, що не згорить протягом 60 хвилин. На маркуванні може бути також зазначене й Е120 і Е180, а також ЕІ120 і EІ180. Відповідно цифра тут указує на те, скільки штора може протистояти чи диму вогню. Варто також мати на увазі, що протипожежні штори здатні утримувати не тільки вогонь у закритому приміщенні, але і високу температуру.