rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 16 Сентября 2019

Як назвати ТОВ - питання не з легень

Розвивати бізнес на території країни нелегально - заборонено, якщо ви хочете діяти як компанія, треба пройти процес реєстрації. Реєстрація ТОВ - от, що необхідно зробити, якщо ви тільки вирішили почати власний бізнес. Без реєстрації, ви не можете діяти офіційно, а це дуже впливає на ріст компанії. Компанії аматори зустрічаються нам на кожнім кроці, але якщо простежити їхній розвиток, то помітимо, що через короткий час вони звертають свою діяльність, тому що починаються проблеми з податковими конторами і судовими інстанціями.

Будь-яка реєстрація підприємства містить у собі наявність юридичної адреси, а це значить, що вам доведеться купити юридичну адресу з підтвердженням, так краще. Підтвердження забезпечить вам гарантію і впевненість, що необхідна для розвитку будь-якого бізнесу. А також, ви уникнете зайвої уваги з боку податкових контор. Юридична адреса - важливий документ, необхідний для реєстрації, але є ще інші, не маловажні. Отже, що випливає важливим кроком буде вибір назви.

Як назвати ТОВ - питання не з легень, але який частіше задають останнім часом. Звичайно, придумуючи назву, ви можете поставити назву свого улюбленого фільму, чи кота, чи ще чогось подібного, але чи буде мати успіх у такому випадку компанія, гарантувати ми не можемо.

Існує ціла наука, що займається розробкою і підбором назв для фірм і компаній. Звичайно ж, як і в будь-яких інших назвах, у цьому маються визначені критерії. Дотримуючи їх, ви підвищуєте шанси для успішного розвитку своєї компанії. Отже, перелічимо деякі критерії, на які ви можете орієнтуватися, при створенні назви для своєї компанії:

  • Назва повинна чіпляти. Ви повинні запам'ятати його з першого разу;
  • Завдайтеся питанням, хто є вашим потенційним клієнтом. Надайте йому те, у чому він бідує;
  • Подумайте, чим ви хочете, і будете відрізнятися від ваших конкурентів;
  • Що ви хочете сказати своєму клієнту в назві на підсвідомому рівні;
  • Назва повинна бути приємно на слух і легко у вимові.

Перераховані критерії допоможуть вам зорієнтуватися, чого ви бажаєте досягти саме даною назвою, що хочете донести до свого клієнта. Поставте дані критерії у виді питання і спробуйте на них відповісти. Тоді вам стане ясніше ситуація, і можливо, сподобається якась назва.