rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 13 Декабря 2018

В арбітражній суди без адвоката нікуди

Арбітражні суди - це та інстанція, у яку звертаються підприємці, якщо чи партнер клієнт не виконали своїх зобов'язань за договором чи в будь-яких інших випадках, зв'язаних з економічною діяльністю. Звичайно в такому суді вкрай необхідний арбітражний адвокат.

Цей фахівець не тільки прекрасно знає цивільне, адміністративне, фінансове право, але і має визначений досвід у сфері судочинства, що вже є запорукою перемоги в суперечці. Професійний юрист може захищати інтереси чи позивача ж виступати на стороні відповідача. Арбітражні суперечки звичайно стосуються:

  • змін умов договору аж до його розірвання;
  • визнання права на володіння тією чи іншою власністю;
  • питань відшкодування збитків, особливо, якщо їх поніс учасник суперечки через невиконання договірних зобов'язань;
  • заперечування правових актів, що вважаються нормативними (мова йде про сферу аудиті, оподатковування, страховий, митної і так далі);
  • заперечування правових актів, що не вважаються нормативними (наприклад, тих, котрі торкаються права заявника в економічній діяльності);
  • участі в розгляді адміністративних справ, якщо підозрюваний чи потерпілий є чи підприємцями юридичними особами.

Ну і звичайно без арбітражного суду не обійтися, якщо мова йде про визнання чи компанії фірми фінансово неспроможної, тобто банкрутом, про захист репутації в діловій сфері, про стягнення з державних чи організацій підприємців яких-небудь платежів і так далі.

Чим займається арбітражний адвокат?

У сферу компетенції цього фахівця входить консультування задовго до суду, а також усіляка юридична допомога. Адвокат допоможе зібрати необхідні документи, ретельно їхній проаналізує, оцінить сформовану ситуацію. Тільки фахівець може скласти грамотну позовну заяву, у якому не будуть порушені вимоги законодавства країни. У тих випадках, коли сторони готові до примирення, професійний юрист зобов'язаний скласти документ із прописаними вимогами до "порушника", проханнями про усунення порушення на добровільній основі. Також арбітражний адвокат допоможе скласти і світову угоду. Але це далеко не всі послуги, що даний фахівець може зробити. Якщо справа все-таки дійшла до суду, юрист буде представляти одну зі сторін, а при необхідності допоможе подати апеляцію, оскаржити рішення суду.

При звертанні до арбітражного адвоката, людині не потрібно відволікатися від ведення свого бізнесу, адже в суді буде працювати його представник. Саме цей фахівець прикладе максимум зусиль, щоб позивач одержав усі можливі компенсації понесених збитків. У випадку якщо Закон не на стороні клієнта, професійний юрист постарається звести до мінімуму можливі виплати іншій стороні. На кожнім етапі справи клієнт одержує чіткі інструкції, як поводитися в те чи інше ситуації.