rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 18 Июля 2019

Юридичні можливості сучасної професії

Юрист - це дуже цікава різнобічний професія з безліччю юридичних можливостей, про неї можна говорити багато і довго. Один раз Томас Джефферсон сказала: "Професія юриста полягає в тому, щоб усі ставити під сумнів, ні з чим не погоджуватися і без кінця говорити." Але популярність і слава приходить далеко не відразу, юристи повинні мати тонке чуття психолога і бути дуже гарними аналітиками, у зв'язку з цим у вищих навчальних закладах на юридичних факультетах крім основних дисциплін, так само досить глибоко вивчається психологія, етика, ораторське мистецтво і логіка.

У світі досить багато прикладів, коли голосні справи вигравалися, юристами які не ім'я, великої практики за плічми, були тонкими психологами і відмінними ораторами. Більш докладну інформацію можна одержати, відвідавши спеціалізовані тренінги. У своїй практиці юристи повинні так само бути рішучими, повинні мати якості лідера, вміти обстоювати свою думку і вміти переконувати у своїй правоті навколишніх, талант переконувати - це теж велика сила. У теж час юристи повинні мати "холодний розум" і постійно аналізувати що відбувається, завжди бути готовими до компромісів і виступати дипломатами, там, де це необхідно. Усьому цьому і многому іншому учать майбутніх юристів у вищих навчальних закладах. Але одна справа - теоретичні знання, а інша справа- практика й уміння застосувати ці знання на практику.

Найчастіше новоспеченим юристам, що закінчили недавно курси юристів, роботодавці намагаються не довіряти складну роботу, тому практикуватися найкраще ще під час навчання. Можна пошукати вакансію помічника юриста, помічника чи нотаріуса адвоката, улаштуватися в якусь юридичну чи контору службу. Перший час заробітна плата буде досить низкою (близько 3000 карбованців), але варто не забувати, що ви одержуєте досвід. І в майбутньому вже маючи досвід роботи і можливо рекомендації від роботодавця, ви зможете претендувати вже на більш високу посаду і відповідно заробітну плату (від 400 у.е.) Як правило, роботодавці вимагають досвід роботи від 2-х років і більше. Основними вимогами, що пред'являють роботодавці при прийомі на службу, є знання договірного права, адміністративного і господарського, іноді міжнародного чи митного, усі залежить від сфери діяльності компанії-роботодавця.

Дуже часто в обов'язку юриста входить, представлення компанії в арбітражному і господарському судах. Гарний юрист, як гарний воєначальник, повинний бути великим стратегом, уміти правильно розробити план дій, побудувати захист інтересів клієнта, уміти швидко приймати рішення, змінювати план дій, якщо це необхідно, тому що кожна ситуація може мати кілька напрямків і ліній розвитку. Тому що діяльність юриста в наш час досить широка і може носити міжнародний характер, тому не зайвим буде знання іноземних мов. Таких юристів предпочитає майже половина потенційних роботодавців. Так само іноземна мова знадобиться для міжнародних відряджень, поїздок на чи семінари форуми, для перекладу необхідної документації. У століття інформаційних технологій, відмінними помічниками для юристів стали різні сучасні гаджети і глобальна комп'ютеризація. Це дозволяє завжди бути в курсі всіх подій і новин, знаходитися на постійному зв'язку з колегами по усьому світу