rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 13 Декабря 2018

Технічне обслуговування гальмової системи

Працездатний стан гальмової системи характеризується в першу чергу величиною гальмового шляху, тобто шляху, що проходить машина з моменту натискання на тормозну педаль до повної зупинки.

Відповідно до Державного стандарту при швидкості 40 км/год на сухій горизонтальній ділянці дороги з твердим покриттям при однократному натисканні на педаль робочого гальма гальмовий шлях повинний бути не більш 2,3 м для автомобілів з повною масою від 3,5 до 12 т, а для авто-потягів на їхній базі - не більш 2,5 м. При цьому всі колеса повинні загальмовуватися рівномірно. Справність гальмової системи характеризується також її герметичністю. У системі з гідравлічним приводом не допускається підтікання гальмової рідини, а в системах із пневматичним приводом - зниження тиску повітря на 0,03 МПа повинно відбуватися не раніш чим за 30 хв при вільному положенні органів керування гальмами і не раніш 15 хв - при включених органах керування. Система вважається непрацездатної й у тому випадку, коли не працює її манометр.

Стояночний гальмо працездатне, якщо надійно утримує машину незалежно від її завантаження на ухилі не менш 16% (9°), а її важіль при цьому фіксований замикаючим пристроєм. Гальма діють ефективно, коли поверхні тертя сухі і зазор між ними не перевищує припустимого. При русі в місцях, залитих водою, вона може потрапити в барабани, у результаті чого гальма не будуть "тримати". Переборовши таку ділянку шляху, фрикційні накладки рекомендується відразу ж просушити, пройшовши деяку відстань з легенею притормаживаніем.

Якщо унаслідок витоку через несправні ущільнення на поверхні тертя попадає чи олія гальмова рідина, те після усунення несправності ущільнень колодки і барабани промивають бензином, а фрикційні накладки злегка зачищають наждаковим папером. Зазори між колодками і барабанами встановлюють регулюванням, а якщо накладки сильно зношені (заклепки потопають у гніздах менш чим на 0,5 мм) - них заміняються.

Гальмова система стає непрацездатної, якщо в її гідравлічний привід потрапив повітря. У цьому випадку рідина, що витісняється з головного гальмового циліндра, стискає защемлене повітря, а гальмові колодки лише злегка притискаються до барабанам. На всьому ході педалі опір її переміщенню віз-стане незначно (м'яка педаль).

Працездатність системи відновлюють прокачуванням. Одне з головних умов працездатного стану гальм-ний системи з пневматичним приводом - підтримка в ній необхідного тиску повітря. Перед троганием з місця тиск повітря в системі повинне бути не менш 0,45 МПа, а під час роботи - не менш нижніх меж.