rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 13 Декабря 2018

Інвестиції в золото

Придбання злитків, монет із золота, а також відкриття рахунка - три найпростіші види інвестування в золото.

Придбання золотих злитків.

Чим це добре?

Вкладення відрізняються надійністю і незалежністю (майже) від законодавства. Також, для вас не важливо, надійний банк, чи немає.

Чим це погано?

Відповідно законам України, при покупці золотих злитків, Ви платите ПДВ у розмірі 18-ти відсотків від суми. Однак, при продажі їхньому банку, він нічого не платить. І, якщо курс золота за цей час не мінявся, ви будете со збитками. Для того, щоб одержати з цієї справи якийсь доход, злитки повинні десь зберігатися. Вам будинок - не кращий варіант. Тому, потрібно зберігати злитки в банках, що беруть за це визначену плату. Слід зазначити, що інвестувати в злитки з дорогоцінного металу невелику суму досить проблематично. До усього перерахованого вище потрібно додати, що в безлічі країн фізичним особам заборонено володіти таким майном.

Придбання монет із золота

Чим це добре?

Переваги, аналогічні злиткам. Також, при їхній покупці, ви не платите НДС.

Чим це погано?

Ціна покупки і ціна продажу - як небо і земля. Це значить, що при бажанні продати монети тому ж банку за незмінним курсом, Ви залишитеся в збитку. Відомо, що приблизно 4 -8 відсотків ціни за монету ідуть на її виготовлення і популяризації, тому, точно знати, у скількох монет обійдеться в підсумку складно. Складно їх комусь перепродати.Деякі монети являють цінність не як золото, а як частина колекції і знайти на них гідного продавця буде не просто. Аналогічно злиткам, у монет маються проблеми зі способами збереження. Виходить, що для того, щоб зайнятися інвестуванням у золоті монети, потрібно в них розібратися.

Заведіть знеособлений металевий рахунок. Цей спосіб інвестування цілком відрізняється від рахунка відповідального збереження. Ви - не власник металу. При чому, у банку, де відкритий Ваш рахунок, його може і зовсім не бути. Прямо говорячи, Ви купуєте не саме золото, а обов'язок банку заплатити Вам гроші за Ваші заощадження за нинішнім курсом металу. Представимо, що у Вас на рахунку є 100 грам дорогоцінного металу. Це значить, що банк повинний оплатити Вам ці 100 грам по його курсі покупки в будь-яке, зручне для Вас час. Але, при Вашому бажанні виплати у виді злитка, Вам потрібно буде заплатити 18 відсотків ПДВ. До того ж, на його виготовлення потрібно якийсь час.