rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 13 Декабря 2018

Керамограніт - властивості й особливості

Керамограніт представляє різновид штучних оздоблювальних матеріалів, створених в останні десятиліття. Одержують керамограніт пресуванням складу різних глин під високим тиском. Потім готові керамічні плитки піддають випалу при температурі до 1300 градусів по шкалі Цельсія. Така технологія виробництва керомограніта на виході одержує оздоблювальний будівельний матеріал з унікальними властивостями.

Властивості керамопліток.

Керамічні плитки, виконані за приведеною технологією, одержують підвищену зносостійкість. Поверхня будматеріалу практично не піддається руйнуванню і не змінює свій колір від тривалої сонячної активності подібно іншим матеріалам, про які говорять, що вони "вигорають на сонце". Це зробило його незамінним для якісної обробки фасадів і внутрішніх приміщень, витісняючи плити OSB 3 і інші стінові панелі при обробці суспільних будинків. Ще одна особливість таких плиток укладена в їхній морозовитривалості, що не дозволяє монтувати керамоплітки, застосовуючи як зв'язування цементні розчини. Кріплять матеріал на фасад з використанням металоконструкцій і спец клеїв. Застосування клейових складів на сьогоднішній день поширилося повсюдно. Їх використовують, коли збирають шафи купе і стійки під ПВХ панелі.

Перелічимо основні властивості гранітних керамічних плиток:

  • висока твердість;
  • стійкість до стирання;
  • стійкість до ударного (механічним) навантаженням;
  • стійкість до різких перепадів температури навколишнього середовища;
  • экологичность.

Особливості застосування керамоплиток випливають з їхніх експлуатаційних властивостей. Правильно покладені керамогранітні елементи перевершують по тривалості і якості елементи, виготовлені з природного чи каменю простих керамічних плиток. Палітра не мінливих фарб дає простір для дизайнерської думки, створюючи неповторні ансамблі оформлення громадських місць і фасадів будинків. Напільне покриття з цього матеріалу заслужено заміняє інші покриття в гаражах і хімічних лабораторіях, на авто мийках і майстерень, кухнях ресторанів і великих кафе і т.п. Коридори і зали вокзалів і аеропортів, кінотеатрів і супермаркетів, станцій метро намагаються виконувати з керамоматеріала, як самого довговічного з усіх відомих

Керамогранитні матеріали одержують свої властивості від природи каменів, тому що в процесі виготовлення проходять всі етапи народження і дозрівання натурального каменю