rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Форекс Тренд: Памм-счета тепер стали безстроковими

Компанія Форекс Тренд зробила новий крок назустріч своїм клієнтам і вирішила запустити безстрокових ПАММ. Як розповідав "Біржовому лідеру" генеральний менеджер Форекс Тренд Андрій Полишевич, дана компанія хоче щоб не тільки трейдери, але й інвестори працювали ефективно, з високою прибутковістю при самих мінімальних ризиках. Тому була розроблена серія унікальних продуктів, що допоможуть зробити співробітництво між трейдерами й інвесторами більш вигідними.

Самими популярними є індекси ПАММ рахунків. Завдяки цьому величезні доходи одержали тисячі клієнтів компанії Форекс- Тренд. Адже саме вони дають клієнтам компанії шанс протягом на півроку одержати високий доход без усякого ризику. До речі, за допомогою залучення додаткових засобів керуючи одержали можливість набагато збільшити торгові обсяги. Відповідно, зросте і розмір одержання прибутків.

Андрій Полишевич відзначив, що донедавна , мінусом індексів ПАММ було те, що гроші можна було вивести винятково по закінченню торгового періоду. Але тепер Форекс-Тренд усунула цей недолік. Тому зараз тестуються безстрокові ПАММ рахунка.

Схема буде така: керівний трейдер і інвестор зможуть подавати заявки на висновок фінансів, зробити це можна в будь-яке зручне для нього час. Але потрібно пам'ятати, що заявка буде прийнята до розгляду тільки у випадку, коли відкритих угод на рахунку не буде.

Незабаром кожен клієнт компанії Форекс-тренд зможе скористатися цією послугою і подавати заявки на висновок коштів не дочекавшись закінчення торгового періоду.

До речі, даний сервіс поки що єдиний на форекс, тому що інші компанії, що працюють з ПАММ сервісом, дають висновок тільки по обмежених проміжках часу. Тому, можна вважати, що Форекс Тренд зробила революційний прорив, організувавши новий зручний для трейдерів і інвесторів продукт.

Для довідки. Нагадаємо, що за результатами голосування незалежного рейтингу Академії Masterforex-V Форекс Тренд стала першої відразу в двох номінаціях: "За кращу революційну інновацію на ринку форекс у 2012 році" і "Кращий брокер світу для інвесторів форекс 2012 року". Таким чином, інвестори і трейдері оцінили якість послуг, що надає брокер, і, звичайно ж, її революційні продукти - "Інвестиційний консультант", індекси ПАММ рахунків і інше.