rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 16 Сентября 2019

Де шукати кадрові резерви для ІT-компаний

ІТ-компанії розвиваються стрімкими темпами, це сама швидко зростаючи галузь у світі на сьогоднішній день - щорічний виток має збільшення в 15, 20, а те і 30% росту. Тому, і попит на фахівців у даних областях більш, чим великий. Попит народжує пропозиція - фахівців багато, а знайти їхній складно. Це зв'язано з тим, що між окремими корпораціями розпалюються дійсні бої за персонал. І в усіх - свої гачки: автоматизація процесів, зали для відпочинку, підвищення зарплати, кар'єрна мотивація і так далі. Як же знайти персонал для ІТ-компаній?

Один з найдійовіших і безпечних варіантів - використовувати рекрутинговое агентство. Це, по суті, те ж кадрове агентство, але тут робиться акцент на ініціативний пошук співробітників по всій країні і навіть за її межами, з метою пропозиції визначеним компаніям. Є агентства більш широкого профілю, є - більш вузького, котрі працюють саме з комп'ютерною чи фінансовою тематикою.

Незважаючи на відносно невеликий стаж (11 років), серед подібних компаній вигідно виділяється actіvebіsgroup - тут завжди гарантований підбор кадрів на високому рівні, з чітким дотриманням установленої зони і відповідно до запитів клієнта. Як це працює? По декількох шляхах залучаються фахівці в конкретну сферу. По-перше, це пошук кадрів в широкій базі даних. По-друге - вихід на потенційних співробітників через численні мережі контактів, що мають менеджери й агентства. У третіх - через рекламу. Інформація про те, що та чи інша фірма шукає кваліфікованих співробітників, з'являється в найбільш діючої формі, у найбільш популярних каналах.

Незважаючи на те, що в базі в рекрутингових агентств уже маються резюме багатьох фахівців, з кожним новим клієнтом проводиться докладне інтерв'ю, що включає різні методи опитування - по кваліфікації, по мотивації і цілям, іноді задають психологічний аналіз. Таке глибоке обстеження дає максимальний результат: із сотень і тисяч претендентів можна вибрати лише 2-3 чоловік, що цілком і цілком відповідають політиці компанії.

Є й інші канали для пошуку персоналу - наприклад, чи газети сайти, такі, як avіto і slando. Багато оголошень розміщають на безкоштовних сайтах по пошуку роботи - приміром , на job-mo.ru. Таким шляхом можна шукати персонал і самостійно, але є два "але": перше - на це піде маса часу, якого, як правило, і так немає. І друге - немає ніякої гарантії, що знайдена через інтернет людина буде відповідати запитам фірми. Тому, як говориться - краще довіриться професіоналам.