rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Четверг, 13 Декабря 2018

Безстрокові ПАММ рахунки як кращий спосіб інвестування

Серед безлічі брокерів на ринку форекс можна виділити компанію Форекс Тренд. Брокер постійно намагається відреагувати на всі побажання своїх клієнтів, навіть самих вимогливих і вимогливих. З цією метою Форекс Тренд розробив цілу серію цікавих продуктів, що вже показали відмінні результати, тобто принесли дуже високі прибутки. Приміром , у числі клієнтів компанії є і люди зі світу шоу-бізнесу і спорту, мова йде про Гоше Куценко, олімпійських чемпіонах з боксу, і т.д. Тому не даремно брокерська компанія Форекс-Тренд стала "кращим брокером світу для інвесторів форекс" і заслужила премію "за кращу революційну інновацію" у 2012 році в рейтингу Академії Masterforex-V.

А недавно на онлайн-конференції керівництво компанії оголосило про запуск у тестовому режимі безстрокових ПАММ рахунків. Про цю нову безпрецедентну послугу докладніше розповів Андрій Полишевич, генеральний менеджер Форекс Тренд, журналу "Біржовий Лідер". Отже, нововведення полягає в тім, що якщо до цього і був мінус у ПАММ рахунка, що не можна було вивести засобу до закінчення торгового періоду, те тепер і його ліквідували. Зовсім незабаром з'явиться можливість виводити кошти з рахунків у будь-який час, якщо на них немає відкритих угод.

Так, вигода елю інвесторів видна неозброєним оком, а як же керівні? Як запевнив, Андрій Полишевич, для керівних така послуга також буде цікава. По-перше, буде продовжувати функціонувати автоматизована система по відкриттю і закриттю операцій. У системі активні угоди не можна закривати, тому що вона реєструє тільки прибуткові угоди для подальшого висновку, за винятком роловера.

По-друге, тепер не потрібно буде просити імунітет як раніш, тому що будуть працювати безстрокові ПАММ рахунка з можливістю висновку коштів до закінчення торгового періоду. Що зручно і для інвестора, і для керівного. А не тому що раніш, клієнти писали листи про надання імунітету від закриття угод. Керуючі, у свою чергу були не задоволені, тому що не мали можливості подати заявку для висновку засобів, і т.д.

У висновку, додав Андрій Полишевич, що група пропозицій з індексів ПАММ, страхування рахунків ПАММ, "Інвестиційного консультанта" і різних конкурсів принесуть клієнтам ще більше успіху, стабільності, впевненості і комфорту в співробітництві с форекс-Тренд.