rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 25 Мая 2019

Зона Шэньчжэнь для співробітництва з Гонконгом і схеми мікрофінансування

У кожнім регіоні увесь час відбувається щось нове. Гонконг не відстає від цієї традиції. У цій статті ми розповімо Вам деякі дуже цікаві оффшорные новини липня.
Отже, адміністративний регіон вирішив запустити схеми мікрофінансування. Для цього установа, що спеціалізується на кредитуванні і заставах нерухомості Hong Kong Mortgage Corporatіon Lіmіted (скорочене - HKMC) співробітничає з 6 банківськими установами і 5 НПО (неурядові організації).
Нова схема передбачає три категорії наданих позик:

    Mіcro Busіness Start-Up Loans - мікрокредити для стартапов;
    Self-Employment Loans - кредити для замозанятых;
    Self-Enhancement Loans - цільові позичальники.

У рамках це схеми позики надаються самозайнятим обличчям і обличчям, що бажають домогтися самовдосконалення за рахунок професійній підготовці, курсів підвищення кваліфікації, професійної сертифікації, або при виникненні проблем з одержанням кредитів від стандартних фінансових джерел.

Для всіх перерахований категорій установлений максимальний розмір кредиту. Для першої схеми - 300 тисяч гонконгських чи доларів 38,7 тисяч доларів США, для другий - 200 тисяч гонконгських доларів, а для третьої - 100 тисяч гонконгських доларів. Кредит видається максимум на 5 років, а його процентна ставка не перевищує 9% річних чи 8% при наданні позичальниками гарантій від третьої сторони. Також позичальникам надаються так називані "канікули" погашення на 1 рік.
Потенційний позичальник - обличчя від 18 і більш років, що не беруть участь у процедурі чи розгляду банкрутства на момент подачі заяви.
За словами голови організації HKMC і міністра фінансів адміністративного регіону Джона C Цанг, у схеми мікрофінансування зараз експериментальний період, термін якого 3 роки, а загальна сума кредитування - до 100 мільйонів гонконгських доларів. По закінченні цього періоду HKMC підведе підсумки її масштабу й ефективності.
Продовжуємо розглядати оффшорные новини липня. Тепер використовується зона Шэньчжэнь для співробітництва з Гонконгом. Китайським урядом прийняте рішення про створення економічної зони в районі Цяньхай міста Шэньчжэне для сприяння розширенню співробітництва зі сферою послуг у Гонконгові і використання оффшорных засобів юаню. У травні цього року в цьому регіоні ця компанія уже відкрила Центр по угодах і операціям з акціями. Дані події благотворно відбиваються на зміцненні позицій Шэньчжэнь у якості світового фінансового центра.
За повідомленням уряду, нова зона, зведення якої призначене на 2013 року і розраховано на 8 років, у перспективі стане полігоном для розширення ринку капіталу КНР, а також збільшення міжнародної конвертованості місцевої валюти - юанів
Раніше була можливість інвестування через кредитування в перевезення з Китаю та Гонконгу. Однак завдяки новій зоні з'явиться можливість інвестування в китайські компанії фінансовими інститутами Гонконгу за рахунок ведення діяльності-бізнесу-діяльності в Китаї. У Closer Economіc Partnershіp Arrangement (Акті Про економічне партнерство Гонконгу і Китаю) відзначено, що вимоги до подібним до засновуваних компаній будуть зм'якшуватися.
Також китайський уряд зацікавлений в інвестиціях гонконгських компаній у такі сфери, як телекомунікації, освітні і медичні установи району Цяньхай, а для гонконгських бухгалтерів і юристів - можливість ведення своєї діяльності в створюваній зоні
Крім цього для заохочення розвитку секторів економіки Цяньхай, затверджених урядом, компаніям буде дана можливість використання преференційних ставок корпоративного податку на доход у розмірі 15%.

Обзор складено за допомогою компаниї Marine-Trans.od.ua