rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Захист у суді

Нерідко громадяни зіштовхуються з порушенням власних прав і утиском воль, при цьому забувають користатися такою корисною послугою, як юрист онлайн в Інтернету на сайте безкоштовної юридичної консультації Advіsіng. Звичайно, закон гарантує, що захистити права і волі можна, як в адміністративному так і в судовому порядку без допомоги юриста й одержання юридичної консультації. Проте громадяни, як правило, упевнені, що відстояти свої права не вийде. Однак досвід показує: одержати відшкодування шкоди (морального чи матеріального), покарати кривдника - цілком реально. Але, для цього необхідна, як мінімум, чи консультація в он-лайн режимі на сайте.

Слід зазначити, що перш, ніж подавати в суд, потрібно переконатися в тім, що всі мирні шляхи врегулювання конфлікту дійсно були випробувані. Адже полюбовне рішення справи найчастіше виявляється найбільш легким шляхом. Більш того, якщо позивач не додавав для цього зусиль, не подав необхідних документів, а також, що саме головне, - не скористався консультацією юристів, у деяких випадках йому можуть відмовити в розгляді чи заяви скарги.

Досудебное врегулювання.

Як правило, закон не зобов'язує позивача врегулювати справу в претензійному порядку. Проте досвідчені юристи, що консультують на сайте Advіsіng, радять у будь-якій суперечці спершу написати претензію. Вона повинна бути короткої, зрозумілої і структурований. У ній повинні бути чітко викладені вимоги потерпілої сторони а також терміни їхнього виконання. До претензії потрібно прикласти документи, на підставі яких вона була складена. Якщо претензія досить обґрунтована, а вимоги прийнятні, опонент може піти на поступки.

Складання документів.

Складання документів - захід важливе і відповідальне, будь це документи для суду, скарги, чи договори претензії. Не варто довіряти цю роботу непрофесіоналам. Досвідчений юрист- консультант складе документи швидко і якісно.

Позовні заяви.

Позовна заява необхідна для того, щоб ініціювати судовий розгляд. Якщо воно складено неправильно, чи в ньому недостатньо інформації, чи, навпроти, інформація надлишкова і заплутана, заяву можуть просто не розглянути. Порожня витрата часу

Гарний фахівець здатний підготувати якісну позовну заяву в короткий термін. Так, він стисло викладе суть справи і вимоги заявника. Перевірить, щоб усі необхідні дані були зазначені. Прикладе до заяви документи, що підтвердять обґрунтованість претензій заявника. Розрахує державний збір, яку необхідно оплатити. Усе це істотно підвищує шанси на те, що справа дійде до суду.

Чудова можливість - представництво юриста в суді. У цьому випадку всі проблеми будуть зважуватися на лету, а заявник не зштовхнеться з поверненням справи на доробку.

Скарги і заяви для суду.

Як правило такі документи пишуться для оскарження дій чиновників і офіційних осіб. Скарга повинна бути оформлена дуже ретельно, продумано, із указівкою посилань на закони. Варто пам'ятати, що справа проти госслужащего - це справа проти структури. Для того, щоб мати шанси на перемогу, потрібна допомога гарного незалежного юриста.

Касаційні скарги й апеляції.

Якщо громадянин зштовхнувся з неправомочними діями чи юристів співробітників органів охорони права, якщо суддя виніс невірне рішення - можна подати чи касацію апеляцію. Тільки потрібно заручатися підтримкою висококваліфікованого адвоката. Якщо не затягти з термінами і надати вагомі докази своєї позиції можна без праці виграти діло.

Претензії і рекламації.

Обґрунтована претензія є могутньою зброєю в будь-якій суперечці. Якщо документ був складений вірно й акуратно, то, нерідко, опонент може погодитися виконати усі вимоги заявника, навіть без звертання в суд.

Договори.

Навряд чи знайдеться документ, при складанні якого допомога юриста потрібна більше, ніж при складанні договору. І неважливо, чи йде мова про трудовий чи договір про договір постачань - тільки юрист зможе знайти всі підвідні камені, позначити ступінь відповідальності сторін, виявити щирий зміст кожного формулювання. Особливо коштовна допомога юриста, що володіє великою судовою практикою - багато моментів можуть бути недостатньо проробленими законодавчо.

Установчі документи.

Цей вид документів необхідний для нормального функціонування будь-якого підприємства. Очевидно, що вони повинні цілком відповідати закону - будь це весь текст чи статуту штатний розклад.

Претензію можна передати відповідачу в руки, можна відправити поштою - головне, щоб дійшла до адресата. Важливий момент: потрібні докази того, що претензія була отримана. Якщо вона віддається в руки опоненту, то на копії, що залишиться в сторони, що пред'являє, він повинний поставити дату і підпис з розшифровкою. Якщо користатися послугами пошти, то варто відправити або лист із повідомленням, або коштовний лист з описом усіх вкладених документів.

Правила написання претензії.

По суті претензія пишеться по тим же правилам, що і позовна заява. Точно так само вказуються дані відправника й одержувача, викладаються обставини справи. Єдина відмінність - формулювання. Приміром , у претензії замість "Прошу..." звичайно пишуть "Пропоную..." і розписують свій варіант врегулювання, із указівкою термінів виконання вимог. Якщо опонент не пішов на поступки, складається і подається заява в суд - таке ж за формою, як і претензія, зі зворотними виправленнями.

Варто помітити, що судовий розгляд може тривати кілька місяців і без систематичних юридичних консультацій у будь-якій судовій справі помилок не минати. Якщо суд першої інстанції не задовольнить вимоги позивача, може знадобитися апеляція - це ще довше. Тобто варто тверезо зважити свої сили і можливості для ведення позову.

Усі витрати, що будуть понесені в ході розгляду - крім вартості послуг судового представника - повинна буде відшкодувати сторона, що програла. Отже, якщо позивач упевнений у своїй правоті, він повинний намагатися стояти до останнього - це дозволить зрештою одержати назад усі витрачені гроші.

Отже, якщо у Вас, після прочитання цієї статті залишилися питання,- Ви можете поставити запитання юристу на сайте Advіsіng.kіev.ua.