rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Як вибрати штори для залу?

Дуже багато людей, що зробили ремонті в квартирі, зіштовхуються з проблемою підбора меблів одного стилю в сполученні зі шпалерою. І дуже часто відбувається так, що про вікна і штори до них вони думають в останню чергу. Але насправді до оформлення інтер'єра кімнат необхідно підходити комплексно, відразу думати про меблі, шпалеру і гардини на вікна. Особливо якщо це стосується такої кімнати як зал.

Тому що зал є центральним приміщенням у будь-якому будинку і тут прийнято приймати всіх гостей, те весь інтер'єр цієї кімнати повинний бути красивим і привабливої. Сьогодні купити штори можна будь-якої моделі, фасону і вибору матеріалу. Але буває не так те і просто їх підібрати у відповідності з всією обстановкою, тому при їхній покупці варто виходити з таких принципів:

1. У першу чергу варто думати про стіни. Проблема може полягати в тім, що якщо стіни обклеєні шпалерою, то під їхній колір підбираються і штори. Вони не повинні бути одного кольору, але тональність у них повинна збігатися. Але вся справа в тім, що шпалера адже клеяться усього на кілька років, тому що довше вони просто не прослужать, а от штори можуть висіти в кілька разів довше. Виходить, що чи їх необхідно буде також змінювати з появою нової шпалери на стінах, чи ж шпалера потім підбирати під колір портьєр.

2. Необхідно не забувати і про м'які меблі. Такі меблі міняються ще рідше, тому краще купити штори для залу такого кольору і фасону, щоб вони добре сполучалися з оббивкою м'яких меблів. Усі повинно сполучатися: оббивка дивана, килим на підлоги, шпалера на стінах, і звичайно ж портьєри на вікнах.

3. Варто враховувати і розташування кімнати. Якщо вікна залу виходять на північну сторону, то колір портьєр повинний бути теплим - молочним, кремовим і т.д. Але в тому випадку, якщо вікна виходять на сонячну сторону, але необхідно підібрати матеріал на вікна з більш холодним відтінком - наприклад ясно-сірим, персиковим. Варто подумати про те, щоб колір штор чи був нейтральним, чи ж контрастним.

Але контрастний колір підійде не до будь-якого стилю оформлення кімнати. Контраст більше всього підійде до мінімалістського стилю. Для залу можна купити римські штори чи австрійські, тому що вони зручні, витончені і дуже красиві. На римські небагато схожі й англійські штори, але для їхнього виготовлення використовується смугаста тканина.

Велике значення має стиль оформлення інтер'єра залу. Варто враховувати і розмір вікна. Для великих вікон набагато простіше підібрати як гардини, також і портьєри. А от для маленьких вікон це зробити складніше, тому що необхідно подумати про те, щоб візуально розширити вікно.