rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Суббота, 20 Июля 2019

Які бувають няньки?

У кожній родині є свої обставини, що спонукують батьків шукати няньку для своєї дитини. Такі ситуації можуть виникнути на будь-якому етапі життя - нянька може знадобитися не тільки для школяра, дошкільника, але і для малюка-нагрудника. Звичайно, вік дитини буде впливати на вибір няньки. До дітей грудного віку, наприклад, потрібний особливий підхід, особливі навички й обережність. Дитинки-інваліди більше мають потребу в медичному відході і розвиваючих програмах. До дошкільників потрібний особливий підхід - це складний у плані контактів вік, потрібно зробити так, щоб дитина довіряла своїй няньці, щоб у них склалися адекватні психоемоційні відносини. Крім того, дітей від 2 до 5 років потрібно розвивати, готувати до школи, розвивати мова, мислення. Школярам же більше потрібна допомога в перевірці уроків, підготовці до занять, допомога у виконанні навчальних завдань. Одним словом: до кожного маляти потрібний винятково індивідуальний підхід, у цьому те і весь мінус дитячих садів, де вихователі не приділяють увагу кожному, де цілком придушується особистість і вбивається в голову стадне почуття.

Крім віку, важливі і ваші вимоги, ваші умови роботи. Якщо вам потрібна нянька вихователь, те це одне. Така нянька повинна знати усі свої функціональні обов'язки, уміти правильно скласти програму, розпорядок дня дитини. Якщо маля не може самостійно себе обслуговувати, то нянька повинна годувати його, стежити за туалетом. Дитини треба регулярно водити на прогулянки, на яких, до речі, йому повинна бути забезпечена повна безпека, нянька не повинна говорити по телефоні в ті моменти, коли маля катається на гойдалках чи грає на дитячих площадках. Тільки повна увага!

Якщо ви працюєте вдень, те увечері ви цілком можете приділяти увагу своєму чаду. Але якщо у вас позмінна робота, чи ж ви їздите у відрядження, то вам однозначно потрібна нянька із проживанням. Як правило, такі співробітники забезпечуються повним пансіоном, стежать за порядком у кімнаті дитини (чи ж у всьому будинку), готують їжу. Якщо у вас чи двійня трійня, то вам потрібна цілодобова нянька постійно - навіть незалежно від того, чи працюєте ви чи сидите будинку. Від обов'язків, завантаженості буде залежати і заробітна плата співробітниці, що ви зможете обговорити з кандидаткою вже при першій зустрічі в агентстві по підборі няньок. А вже чи укладати не укладати з нею трудовий договір - вирішувати тільки вам. Удачі у виборі!