rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 24 Июня 2019

Відпочинок у сучасній Греції

Про Грецію багато людей знають ще зі шкільної лави. Але в більшості випадків приходиться знайомитися з різними міфами і легендами, тому що ця країна нерозривно кілька тисячоріч була зв'язана з олімпійськими богами і легендарними жителями. Іноді навіть важко визначити, чи існували насправді такі знамениті особистості як Одіссей чи Метей? Але для багатьох людей цікаво потрапити в цю країну ще і з іншої причини: вона є батьківщиною мудреців і філософів.

Коли тільки зароджувалося християнство, те одним з його лідерів був апостол Павло. І хоча він був по національності євреєм, але вирішив проповідувати язичникам. У кожнім місті, де він проповідував, відразу ж з'являлася церква. І тільки в Афінах у нього нічого не вийшло, тому що грецькі мудреці і філософи не могли допустити, що хтось іншої більше від них знає про життя і духовні питання.

Якщо подивитися підбор турів по всім туроператорам, те багато пропозицій буде і по Греції. Вона розташована на Балканському півострові, і хоча багато хто знають, що в цьому місці знаходиться Середземне море, але насправді тут три моря, - крім Середземного Греція омивається ще з двох сторін Егейським і Іонічним морем.

І хоча на території Древньої Греції процвітало багатобожжя і греки гору Олімп почитали за місцеперебування на ній олімпійських небожителів, але в даний час державною релігією тут є християнство, - 98% жителів Греції вважаються послідовниками цієї релігії.

Якщо купити онлайн путівки в Афіни, те тут можна не тільки добре відпочити, але також побачити багато історичних визначних пам'яток. І хоча ця країна вважається християнської, але тут під охороною знаходяться багато руїн язичних храмів, що залишилися з часів Древньої Греції. Дуже багато туристів приїжджають сюди, щоб побувати на цих руїнах.

У цій країні зароджувалося таке мистецтво як театр і дотепер збереглося в гарному стані кілька амфітеатрів. Ціни на тури в цю країну зовсім недорогі і сюди можна приїжджати відпочити всією родиною. Де ще можна побачити стільки храмів, музеїв, монастирів? А хіба можна обійти стороною Древній Акрополь, що вважається перлиною Греції?

Багато туристів намагаються купити онлайн путівки в Салоніки, що вважається другим по значності курортом Греції. Хоча ця країна от уже два тисячоріччя є цілком християнської, але тут існує трохи досить оригінальних свят. Якщо приїхати в цю країну наприкінці січня, то можна побувати на святі "День святого черева", коли прийнято наїдатися до упаду - можна є багато й усі підряд.