rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Среда, 17 Июля 2019

Умови відстрочки від армії

У житті кожного чоловіка чи рано пізно встає питання про службу своїй державі, і найкраще, коли він не встає різко в останні дні, а заздалегідь обміркований і має варіанти для рішення. Армійська служба необхідна нашій країні, але бувають випадки, коли армія може зашкодити власного життя людини, не дасть утілити власні ідеї і мети. Як багато людей, що могли придатися нашій країні на громадянці, змушені тягти лямку армійської служби, на шкоду своєму утворенню й особистим прагненням. Відстрочка від армії дається далеко не завжди, зовсім не охоче, і найчастіше тільки на час. Якщо перша відстрочка від армійської служби витрачена на навчання, другу відстрочку призовнику вже не дозволять, і прийдеться брати академічна відпустка на час служби, але ж знання річ настільки тендітна і відновлювати їхній спустя рік дуже і дуже складно.

Відхилення від військового обов'язку протизаконно, а випадки коли вдається симулювати психічний чи розлад інша недуга в майбутньому позначаться у виді проблем із пристроєм на роботу. Кому потрібний психічно нездоровий працівник, нехай і з вищим утворенням? Як надійти у випадку, коли питання відстрочки від армії устає ребром? Сьогодні відповіді на багато питань дає всесвітня павутина - Інтернет. Однак здебільшого в мережі люди поділяються своїм особистим досвідом, і ніяких гарантій людин, що надходить за порадою незнайомого призовника, не мається.

Але ж умови відстрочки від армії дуже різноманітні, і якщо досконально знати законодавство нашої країни, мати великий досвід роботи з Військкоматом, і вміти скористатися законними умовами, то відстрочка не тільки можлива, але і гарантована в більшості випадків. От тільки часу на вивчення законодавства і досвіду в призовника немає і бути не може. У такому випадку на допомогу прийдуть юридичні фірми, що спеціалізуються на даному питанні. Щорічно безліч молодих людей попадає під військовий заклик, і йдуть служити батьківщині, але багато хто з них не сподіваються на досвід поколінь, а звертаються за юридичною допомогою.