rabota2Работа в Италии это- возможность хорошо заработать, выучить иностранный язык, увидеть мир своими глазами.

Если Вас манит эта страна, своей стабильностью и культурой, мы поможем Вам. Мы можем предложить Вам довольно простой, но 100% способ осуществить свою мечту. И самое главное, с нашей помощью и Вашими усилиями, Вы получите отличный результат, а именно заработав даже минимум сможете нормально жить.

odessaУсилиями наших специалистов по трудоустройству создана база данных по поиску работы и персонала в г.Одессе.

База данных о вакансиях и резюме небольшая, но здесь можно найти достоверные сведения о работе в г. Одессе и кадрах для своего предприятия.

Добавляйте своё резюме или вакансию. Удачи Вам !

yurist

Юристы и адвокаты с большим практическим опытом работы окажут Вам различную юридическую помощь по всем вопросам,  которые возникли у Вас в различных областях права.

Помогут Вам провести досудебное урегулировании споров, а также представят Ваши интересы в судебных процессах и во всех необходимых Вам инстанциях.

Ответят на интересующие Вас вопросы и проведут юридические консультации в любое удобное для вас время.

o_nas

Компания «Гарант-М» - это интенсивно развивающаяся компания, предоставляющая услуги в сфере юриспруденции и трудоустройства.

Высокий профессиональный уровень сотрудников компании, приемлемые цены и строгое соблюдение сроков - это основные принципы работы компании «Гарант-М».


Понедельник, 26 Августа 2019

Правильний підбор персоналу

Що можна здавати в оренду? Так що завгодно - піде відповідь, і що відповідає буде цілком прав. Не дивно, що в дану область - область об'єктів оренди давним-давно потрапили наймані робітники через аутсорсинг персоналу. Причому, варто сказати, що тут немає ні краплі протизаконного, чи навіть кримінального, і це не повернення до рабовласницького ладу, а простої пристосування до ринкових умов, що диктують свої правила. Варто розуміти, що аутсорсинг - це не більш ніж надання можливості наймання співробітників на тривалий період як послугу, а не самостійного набору окремих співробітників. Це пошук і підбор персоналу не вашими власними штатними кадровими службами, а компаніей-аутсорсером, що бере на себе всі питання працевлаштування робітників, керування персоналом, бухгалтерське і юридичне забезпечення. Замовник такої послуги просто оплачує її й одержує результати у виді роботи, виконаної такими робітниками

Які вигоди несе аутсорсинг? Їх досить багато для того, щоб залучити аутсторсинговую компанію для рішення ваших проблем

Перша, зовсім очевидна вигода складається економії вами часу на пошук кваліфікованого персоналу, на їхній набір, атестацію, навчання, перевірку досвіду і надійності. Усі ці питання стають головним болем співробітників аутсорсингових агентств. Немаловажне значення має також витрата часу на обслуговування робочого персоналу не тільки співробітниками кадрової служби, але і працівниками бухгалтерії, юристами, постачальниками (на пошук і придбання спецодягу).

Також вигідно залучати аустсорсинговиї компанії з погляду фінансової, а точніше - для серйозної економії фонду заробітної плати. Нескладно підрахувати, яку суму треба буде обов'язково витрачати на зарплату штатному співробітнику, праця якого вам потрібний лише на дуже короткому відрізку часу в день, і яку сумою потрібно буде оплатити праця такого точно працівника, тільки не вашого штатного, а орендованого в аутсорсингової фірми рівно на той самий відрізок часу. Різниця більш ніж істотна., а якщо неї помножити на необхідну кількість таких працівників і на хоча б один місяць, то виходить більш ніж пристойна різниця

Крім того, вигода полягає в тому, що ваша компанія, завдяки такій економії, має можливість зосередитися на більш важливих, основних напрямках статутної діяльності й одержати набагато більш високих результатів